Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
401 Paulina Kubicka 1995 Skórzewo bieg 10km B
402 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
403 Adam Kucharski 1965 Budzyń bieg 4,3 km A
404 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
405 Renata Kucz 1979 Duszniki bieg 10km A
406 Ewa Kudlińska 1988 Poznań Night Runners bieg 4,3 km A
407 Sławomir Kukurenda 1971 Dachowa bieg 4,3 km A
408 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
409 Małgorzata Kula 1976 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
410 Jan Kula 2007 Koło Wood-Mizer Nordic Walking 4,3km A
411 Jan Kulczycki 1950 Gdańsk Nordic Walking 4,3km A
412 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
413 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 4,3 km A
414 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
415 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
416 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
417 Klaudyna Kurowiak 1970 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
418 Milena Kurpisz 1992 Śrem bieg 10km A
419 MACIEJ KUS 1999 Poznań Całusy dla Pań od pakietów bieg 4,3 km A
420 Anna Kuźma 1990 Poznań Nordic Walking 4,3km B
421 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
422 Dawid Kwiatek 1979 Poznań bieg 10km A
423 Maciej Kwiatek 1985 Grodzisk Wielkopolski Nordic Walking 4,3km A
424 ALEKSANDER KWIATKOWSKI 1962 ŁOWICZ IPA KATOWICE VI bieg 10km B
425 Oliwia Kwiecień 2000 Świecie Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
426 Dorota Kwiecień 1989 Sulnowo Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
427 Paweł Kwiecień 1989 Sulnowo Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
428 Andrzej Kwiecień 1961 Świecie Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
429 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń bieg 10km A (karnet)
430 Marcin Ladek 1989 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
431 Ewelina Langner 1976 Poznań bieg 4,3 km A
432 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 4,3 km A
433 Magdalena Lehmann 1989 Glinno bieg 4,3 km A
434 Karolina Lehmann 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
435 Magdalena Lekier 1986 Plewiska bieg 5km A (karnet)
436 Monika Leppert 1995 Nakło nad Notecią bieg 10km B
437 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
438 Grzegorz Leśniak 1975 Poznań Dirty Sparrows bieg 4,3 km A
439 Małgorzata Lesniewicz 1967 Koziegłowy Nordic Walking 4,3km B
440 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. IMC PRO TEAM bieg 4,3 km A
441 Damian Lewartowski 1993 Gniezno Megawonsz bieg 4,3 km A
442 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 4,3 km A
443 Michał Lewicki 1984 Poznań bieg 10km A
444 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party bieg 10km A
445 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
446 Sebastian Lis 1990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
447 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
448 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
449 Łukasz Lohr 1984 Poznań bieg 10km A
450 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
451 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
452 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
453 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Destylacje Polskie bieg 10km B (karnet)
454 KAMILA MACIEJCZUK 1986 swarzedz bieg 4,3 km A
455 Michał Maciejewski 1982 Poznań 82052008335 bieg 10km A
456 Marcin Maciński 1984 Poznań Dragons Nordic Walking 4,3km A
457 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A
458 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań UAM bieg 4,3 km A
459 Weronika Maćkowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
460 Krzysztof Maćkowiak 1984 Poznań bieg 10km A
461 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
462 Kamila Magrian 1998 Gdynia bieg 10km A
463 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 4,3 km A
464 Jacek Majchrzak 1988 Iłówiec Pjotery bieg 4,3 km A
465 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km A
466 ILONA MAJDAŃSKA 1985 DZIEĆMIEROWO bieg 4,3 km A
467 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
468 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
469 Łukasz Malcher 1989 Leszno www.natilovesrunning.pl bieg 10km A (karnet)
470 Marta Malec 1994 Poznań bieg 10km A
471 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
472 Bartek Malinowski 1977 Poznań bieg 4,3 km A
473 Marta Maluśkiewicz 1984 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
474 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
475 Magdalena Mańczak 1979 Poznan bieg 10km A (karnet)
476 Katarzyna Marciniak 1987 Rokietnica Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
477 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo Semtim bieg 4,3 km A
478 Eliza Marciniak 1978 Kozieglowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
479 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
480 Zbyszek Markulak 1973 Żary Marszów bieg 10km A
481 Ella Markulak 1976 Żary bieg 10km A
482 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 4,3 km B
483 Mateusz Maszczyński 1989 Ostrów Wielkopolski bieg 4,3 km B
484 Joanna Masztalerz 1989 Buk bieg 4,3 km B
485 Mikołaj Matuszczak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
486 Katarzyna Matuszewska 1972 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
487 Rafał Matysiak 1972 Sieraków Biegacze PMI bieg 10km A
488 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
489 Krzysztof Mazurak 1984 Jelenia Góra bieg 10km A
490 Katarzyna Małecka 1992 Poznań bieg 10km A (karnet)
491 maria małoszczyk 1957 poznan Nordic Walking 4,3km A
492 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan Speed Feet' 16 / parkrun Kościan bieg 4,3 km A
493 KATARZYNA MICHALCZYK 1982 POLICE SKB Dzik bieg 10km A
494 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
495 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
496 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
497 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań bieg 10km A
498 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
499 Paula Mikołajczyk 1994 Poznań bieg 4,3 km A
500 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)