Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
3 Adam Gucki 1981 Chyby Maratończyk Poznań bieg 10km B
4 Adam Ptak 1972 Poznań. #Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
5 ADAM ISKRZAK 1979 MUROWANA GOŚLINA Kibolski KS bieg 4,3 km A
6 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 4,3 km A
7 Adam Dudziak 1977 Leszno Dobiconnect bieg 10km A
8 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
9 Adam Ciemniak 1987 Krosno bieg 4,3 km A
10 Adam Kucharski 1965 Budzyń bieg 4,3 km A
11 Adam Borowski 1980 POZNAŃ TYGRYSY bieg 4,3 km A
12 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
13 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
14 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
15 Adriam Sierzant 1989 Poznań bieg 10km A
16 Adrian Sierzchuła 1978 Poznań bieg 4,3 km A
17 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
18 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 4,3 km B
19 Adrianna Ogrodnik 1991 Poznań bieg 10km A
20 Agata Ćwik 1995 Sękowo bieg 4,3 km A
21 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
22 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 4,3 km B
23 Agata Kurpisz 2005 Poznań Nordic Walking 4,3km A
24 Agata Cierniak 1977 Kotla bieg 4,3 km B
25 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
26 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 10km B
27 Agata Hubert 1974 Fałkowo Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
28 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
29 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
30 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
31 Agnieszka Szopińska 1980 Bydgoszcz bieg 10km A
32 Agnieszka Włodarczak 1981 Pawłowice Szybkie i wściekłe bieg 4,3 km A
33 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
34 Agnieszka Marciniak 1985 Skórzewo Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
35 Agnieszka Tondel 1973 Michorzewo bieg 4,3 km B
36 Agnieszka Klejda 1988 Drawsko Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
37 Agnieszka Smarzyk 1998 Poznań UEP bieg 4,3 km A
38 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
39 Agnieszka Żurek 1975 Palędzie MEDFI Agnieszka Żurek bieg 4,3 km A
40 Agnieszka Kurpisz 1974 Poznań Nordic Walking 4,3km A
41 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 10km A
42 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
43 Agnieszka Zuza 1985 Chobienice Babimojski Klub Biegowy -Bakcyl bieg 4,3 km B
44 Agnieszka Krysztofiak 1987 Niechanowo bieg 4,3 km A
45 Agnieszka Złotnicka 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
46 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
47 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
48 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
49 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
50 Agnieszka Grad 1985 Swarzędz bieg 4,3 km A
51 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
52 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
53 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań bieg 4,3 km A
54 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
55 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
56 Agnieszka Królikowska 1982 Kudowa-Zdrój bieg 10km A
57 Agnieszka Piechota 1972 Ostrów Wielkopolski Nordic Walking 4,3km A
58 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
59 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
60 Agnieszka Krawczuk 1996 Gdynia bieg 10km A
61 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
62 Agnieszka Kłosowska 1990 Mosina bieg 4,3 km A
63 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS bieg 10km B
64 Aldona Nowicka 1972 poznań bieg 10km A
65 Aldona Piechocka 1979 Pniewy bieg 4,3 km B
66 ALEKSANDER KWIATKOWSKI 1962 ŁOWICZ IPA KATOWICE VI bieg 10km B
67 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
68 Aleksandra Pluskota 1995 Poznań bieg 10km A
69 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
70 Aleksandra Konieczna 1978 BIAŁOŚLIWIE Nordic Walking 4,3km A
71 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 4,3 km A
72 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg 10km A
73 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
74 Aleksandra Walich 1971 Łekno bieg 4,3 km A
75 Aleksandra Strucka 1986 Poznań bieg 10km B
76 Aleksandra Jankowiak 1981 Poznań bieg 4,3 km B
77 Aleksandra Pawełczyk 1998 Środa Wielkopolska bieg 4,3 km A
78 Aleksandra Knop 1993 Sulechów bieg 4,3 km A
79 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
80 Aleksandra Dobosz 1993 Wrzosowa bieg 10km B
81 Aleksandra Jakubowska 1985 Poznań bieg 4,3 km A
82 Aleksandra Parowicz 1948 Poznań Nordic Walking 4,3km A
83 Aleksandra Pieczek 1980 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 4,3 km B
84 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
85 Alicja Mozal 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km B
86 Alicja Kowalczewska 1972 Poznań Nordic Walking 4,3km A
87 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK bieg 4,3 km B
88 Alina Raszewska 1984 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
89 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
90 Andrzej Szućko 1988 szczecin Nordic Walking 4,3km A
91 Andrzej Kwiecień 1961 Świecie Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
92 Andrzej Ławniczak 1977 Śrem bieg 4,3 km A
93 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
94 Andrzej Czapczyk 1960 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
95 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
96 Andrzej Cwojdziński 1975 Zakrzewo bieg 4,3 km A
97 Aneta Piechalak 1971 ROKIETNICA Kuna Kowanówko Nordic Walking 4,3km A
98 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
99 Aneta Offman 1971 Sulęcin bieg 4,3 km B
100 Aneta Zielska 1989 Swarzędz Nordic Walking 4,3km A