Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
3 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
4 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
5 Jakub Przybylski 1995 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A (karnet)
6 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
7 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
8 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
9 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA bieg 5km A (karnet)
10 Katarzyna Marciniak 1987 Rokietnica Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
11 Katarzyna Strzeszyńska 1984 Rokietnica bieg 5km A (karnet)
12 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
13 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
14 Marcin Strzeszyński 1985 Rokietnica bieg 5km B (karnet)
15 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
16 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
17 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
18 Zofia Różańska 2003 Warszawa bieg 4,3 km B
19 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
20 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
21 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
22 Radek Nawrot 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A
23 Adam Smierzchała 1972 Mosina mosina bike challegne bieg 10km A
24 Dorota Jasińska 1984 Bieganowo Night Runners Września bieg 10km A
25 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan bieg 10km A
26 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin bieg 10km A
27 Jakub Żurawski 1974 Poznań bieg 4,3 km A
28 Barbara Rozynek 1949 Poznań Nordic Walking 4,3km A
29 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
30 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
31 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
32 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
33 Eliza Marciniak 1978 Kozieglowy Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
34 Jonathan Tanner 1988 Poznań bieg 10km A
35 Anna Klawinska 1981 Włoszakowice bieg 4,3 km B
36 Katarzyna Kaźmierczak 1981 Rydzyna Nordic Walking 4,3km A
37 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
38 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 10km A
39 Joanna Raś 1996 Poznań 1996 bieg 4,3 km A
40 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
41 Radosław Piwoński 1988 Poznań bieg 10km A
42 Wioletta Przybylska Kaczmarek 1981 POZNAŃ Wioletta Przybylska - Kaczmarek bieg 10km A
43 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 4,3 km A
44 Grzegorz Seweryn 1985 Leszno bieg 4,3 km A
45 Edyta Wydra 1972 Oborniki bieg 4,3 km A
46 Stefan Santer 1970 Lwówek bieg 4,3 km A
47 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE bieg 10km A
48 Bartek Piskorski 2000 Poznań bieg 10km A
49 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
50 Ewa Bubacz 1973 Gniezno Nordic Walking 4,3km A
51 Stanisław Rojek 1970 Poznań bieg 4,3 km A
52 Marta Olszewska 1990 Krotoszyn bieg 4,3 km B
53 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg 10km A
54 KAMILA MACIEJCZUK 1986 swarzedz bieg 4,3 km A
55 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 4,3 km A
56 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 4,3 km A
57 Łukasz Foltyński 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
58 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
59 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
60 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
61 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
62 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
63 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
64 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
65 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
66 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
67 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
68 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
69 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
70 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
71 Kinga Zielińska 1979 Poznań Metal-Stop bieg 4,3 km A
72 Michał Krakowski 1981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
73 Anna Skrzypiec 1984 Napachanie Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
74 Gabriela Olszewska 1979 Górczyna bieg 10km A
75 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
76 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
77 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 10km A
78 MAGDALENA REMBALSKA 1983 POZNAN bieg 4,3 km A
79 Michał Nowacki 1981 Poznań bieg 10km A
80 Izabela Ławniczak 1944 Poznań Nordic Walking 4,3km A
81 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
82 Marta Wika 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie bieg 10km A
83 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka bieg 10km A
84 Maciej Sobkowiak 1980 Poznań anonimowi biegacze bieg 10km A
85 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team Nordic Walking 4,3km A
86 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
87 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team Nordic Walking 4,3km A
88 Agata Sipurzyńska 1977 Daszewice Nordic Walking 4,3km A
89 Jarosław Kamiński 1969 Poznań bieg 10km A
90 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
91 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
92 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 4,3 km A
93 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań Biegamy dla Medali bieg 4,3 km A
94 Stanislaw Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics 2rec Nordic Walking 4,3km A
95 Marek Porada 1963 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
96 Artur Porada 1990 Poznań Wójtowicz TRI Team bieg 4,3 km A
97 Aleksandra Ratajczak 1963 Kamionki Nordic Walking 4,3km A
98 Bożena Łentek 1962 Barlinek 1962 bieg 10km B
99 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie Nordic Walking 4,3km A
100 Izabela Ponicka 1974 Ujście Ujście bieg 4,3 km A