Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
2 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
3 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
4 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
5 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team Nordic Walking 4,3km A
6 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
7 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
8 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
9 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
10 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
11 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
12 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km B
13 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
14 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
15 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
16 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
17 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
18 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
19 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
20 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
21 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
22 PAWEŁ BIESZKE 1963 WOJCIESZYCE Nordic Walking 4,3km A
23 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
24 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
25 Aleksandra Bim 2006 Koło Nordic Walking 4,3km A
26 Jakub Bim 2007 Koło Nordic Walking 4,3km A
27 Anna Bim 1976 Koło Nordic Walking 4,3km A
28 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
29 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
30 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
31 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
32 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
33 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
34 Violetta Brungs 1965 Somerset West Atlantic Athletic Club bieg 10km A
35 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 10km A
36 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
37 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa Fitarena Głogów bieg 10km A
38 Jarosław Cęcelewski 1970 Cisie bieg 10km A
39 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
40 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
41 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
42 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
43 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
44 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
45 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
46 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
47 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 4,3 km A
48 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
49 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
50 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
51 Małgorzata Cylka 1978 Poznań bieg 4,3 km A
52 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 4,3 km B
53 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 4,3 km B
54 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km B
55 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
56 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
57 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
58 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
59 Maciej Czosnowski 1971 wronki bieg 10km A
60 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
61 SaMaNtA Danielewicz 1988 Stęszew bieg 4,3 km B
62 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
63 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
64 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
65 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
66 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km B
67 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
68 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
69 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
70 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
71 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
72 Katarzyna Dragońska 1990 Szamotuły bieg 4,3 km A
73 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
74 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
75 Grażyna Dudek 1972 Wiry Nordic Walking 4,3km A
76 Damian Dudziak 1997 Poznań bieg 4,3 km A
77 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A
78 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
79 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
80 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
81 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
82 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów bieg 10km A
83 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
84 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 4,3 km A
85 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 4,3 km A
86 Lucyna Dziudzia 1990 Poznań bieg 4,3 km A
87 Michał Egler 1965 Poznań Maratoczyk Poznań bieg 10km B (karnet)
88 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
89 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
90 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
91 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
92 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
93 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
94 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
95 Daniel Fórman 1976 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 4,3 km A
96 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
97 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
98 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
99 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
100 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)