Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Krzysztof Kotlinski 2009 Obrzycko A
102 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Poznań A
103 Pola Kowalewski 2007 Poznań AZS Poznań A
104 Wikroria Kozłowska 2007 Poznań A
105 Justyna Kozłowska 2005 Poznań A
106 Natan Kozłowski 2018 Poznań A
107 Maja Kram 2009 Międzychód Akademia Piłkarska Warta Girls Międzychód B
108 Pola Kramer 2012 Oborniki A
109 Ida Krasowska 2010 Wałcz B
110 Ida Krasowska 2010 Wałcz IDA TEAM B
111 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
112 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
113 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
114 Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
115 Łukasz Krzyżagórski 2005 MODRZE SP Stęszew B
116 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
117 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
118 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
119 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
120 Aleksandra Leśniak 2006 Poznań Dirty Sparrows B
121 Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
122 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
123 Martyna Liszkowska 2013 Poznań A
124 Kacper Liszkowski 2007 Poznań A
125 Szymon Ludera 2006 Swarzędz Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
126 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
127 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
128 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
129 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
130 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
131 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
132 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo A
133 Zosia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
134 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
135 Adam Mantaj 2004 Chodzież A
136 Jeremi Marciniak 2007 Szreniawa A
137 Filip Marszałek 2008 Krotoszyn B
138 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
139 Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
140 Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
141 Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
142 Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
143 Amelia Mendel 2015 Poznań A
144 Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
145 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
146 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
147 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
148 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
149 Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
150 piotr mitura 2015 komorniki A (karnet)
151 Nadia Molak 2009 Poznań A
152 Jagoda Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A (karnet)
153 Norbert Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A
154 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
155 Gabriela Napierała 2013 Suchy Las A
156 Zuzanna NAPIERAŁA 2011 Suchy Las A
157 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
158 Julia Naskręt 2009 Kościan A
159 Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
160 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
161 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
162 Maksymilian Nowak 2008 Stęszew B
163 Jakub Nowak 2006 Stęszew B
164 Kacper Nowak 2005 Stęszew B
165 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
166 Stanisław Olejnicki 2014 poznań A
167 Antoni Olejnicki 2015 poznań A
168 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
169 Antonina Piechota 2013 Poznań A
170 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
171 Julia Polarok 2009 Poznan A
172 Iga Polarok 2014 Poznan A
173 Maja Polus 2008 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
174 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE SP Stęszew B
175 Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
176 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
177 Szymon Przybylak 2011 Poznań sp 67 Poznań A
178 Nel Ptak 2009 Poznań Kociaki B
179 Patryk Rabiega 2012 Modrze B
180 Wiktoria Rabiega 2016 Granowo B
181 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
182 Jakub Reszke 2006 Kobylnica niezależny A
183 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec A
184 Olga Rożek 2005 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
185 Klaudia Rutkowska 2009 Oborniki B
186 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
187 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
188 Weronika Seweryn 2010 Leszno A
189 Zuzanna Seweryn 2014 Leszno A
190 Amelia Siwczak 2009 Przecław A
191 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
192 Maria Skorubska 2015 Poznań A
193 Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
194 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
195 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
196 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
197 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
198 Lena Sosińska 2011 Poznań A
199 Jan Spacjer 2013 Wrocław pozytywnie zakręceni A
200 Kornelia Spychaj 2011 Poznań B