Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Weronika Sztrom 2010 Poznań A
2 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP 89 POZNAŃ A
3 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ PROCAR Auto Części A
4 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
5 Paulina Kazało 2009 Leszno Achilles Leszno A
6 Michał Stempniak 2006 Hel REBELS LEGION TEAM A
7 Jerzy Kotlarski 2014 Poznań 1986 A
8 Dorian Kacała 2012 Poznań A
9 Bartosz Jastrzębski 2011 Poznań A
10 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN A
11 Maksymilian Godurkiewicz 2009 Mogilno A
12 Dominik Machowicz 2012 Luboń PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU A
13 Pola Kramer 2012 Oborniki A
14 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
15 Jakub Burek 2008 Września Night Runners Września A
16 Maria Skorubska 2015 Poznań A
17 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
18 Maria Walczak 2006 Poznań A
19 Konstancja Konieczny 2009 Białośliwie A
20 Piotr Czech 2013 Poznań A
21 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
22 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań A
23 Mateusz Łączka 2008 Poznan A
24 Filip Klejda 2009 Drawsko Biegacze Józefa Noji A
25 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP 89 POZNAŃ A
26 Tosia Król 2014 60-332 2014 A
27 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Poznań A
28 Paweł Kazało 2005 Leszno A
29 Danuta Stempniak 2010 Hel REBELS LEGION TEAM A
30 Jakub Kotlarski 2017 Poznań 1986 A
31 Miłosz Majdańsko 2014 Dziećmierowo A
32 Maja Jastrzębska 2006 Poznań A
33 Franciszek Stróżyk 2013 Wiry A
34 Bartosz Machowicz 2015 Luboń PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU A
35 Jan Cordon Labuda 2012 Poznan A
36 Inga Bojewska 2009 Nochowo SP Nochowo/MOS Śrem A
37 Izabela Karpowicz 2006 Święciechowa A
38 Julia Królewicz 2006 Kostrzyn A
39 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
40 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
41 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
42 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
43 Zosia Gryczyńska 2006 MODRZE SP Stęszew A
44 Zuzanna Czech 2008 Poznań A
45 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
46 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
47 Mirka Wojcieszak 2007 Nowy Tomyśl A
48 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
49 Antek Klejda 2008 Drawsko Biegacze Józefa Noji A
50 Pola Kowalewski 2007 Poznań AZS Poznań A
51 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
52 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
53 Franek Jarmuła 2014 Luboń A
54 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
55 Pola Szczęśniewska 2014 Komorniki A
56 Julia Stróżyk 2015 Wiry A
57 Tosia Chuda 2013 Poznań Przedszkole 113 A
58 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
59 Igor Karpowicz 2009 Święciechowa A
60 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań A
61 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
62 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
63 Stanisław Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań A
64 ALICJA KOZŁOWSKA 2014 koziegłowy Odkrywcy A
65 Piotr Bajerski 2013 Złotniki pozytywnie zakręceni A
66 Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
67 Nadia Molak 2009 Poznań A
68 Antonina Piechota 2013 Poznań A
69 Magdalena Bajerska 2016 Złotniki pozytywnie zakręceni A
70 Antoni Bartoszewski 2008 Spytkówki A
71 Wiktor Klejda Giś 2009 Drawsko Biegacze Józefa Noji A
72 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
73 Victoria Konieczna 2007 BIAŁOŚLIWIE A
74 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
75 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
76 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
77 OLIWIA Gadomska 2011 Czempiń A
78 Kornel Jarosz 2015 Poznań A
79 Łucja Kotlińska 2008 Poznań A
80 Natan Kozłowski 2018 Poznań A
81 Jakub Kaczmarek 2015 Poznań A
82 Wojciech Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań A
83 Jan Spacjer 2013 Wrocław pozytywnie zakręceni A
84 Marcelek Danielewicz 2012 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
85 Zosia Beyer 2014 Poznań A
86 Milena Bilińska 2009 Oborniki A
87 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A
88 Stanisław Bartoszewski 2009 Spytkówki A
89 Otylia Jurga 2005 Śem MKS MOS Śrem A
90 Olga Rożek 2005 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
91 Emilia Humbla 2015 Poznań A
92 Michał Anioł 2014 Poznań A
93 ZUZANNA WOJTERA 2006 POZNAŃ A
94 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
95 Zosia Biskupska 2005 Kostrzyn Waldek A
96 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
97 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
98 Oskar Skrzypczak 2010 Poznań A
99 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
100 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski A