Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Mantaj 2004 Chodzież A
2 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
3 Adam Symotiuk 2016 Poznań B
4 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
5 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
6 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
7 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
8 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
9 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
10 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
11 Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
12 Aleksandra Buchert 2006 MODRZE SP Stęszew B
13 Aleksandra Boguś 2006 Szamotuły A
14 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
15 Aleksandra Leśniak 2006 Poznań Dirty Sparrows B
16 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód B
17 Alicja Wiza 2008 swarzędz SKF KS Poznań A
18 Alicja Szestakow 2007 Kotla SP Kotla B (karnet)
19 Amelia Siwczak 2009 Przecław A
20 Amelia Mendel 2015 Poznań A
21 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
22 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
23 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole nr 175 w Poznaniu A
24 Anna Dukarska 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu B
25 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
26 Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
27 Antoni Olejnicki 2015 poznań A
28 Antonina Piechota 2013 Poznań A
29 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
30 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań A
31 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
32 Bartosz Jastrzębski 2011 Poznań A
33 Bianka Adamczewska 2008 Poznań A
34 Boguś Jeziorski 2018 Chyby A
35 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
36 Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
37 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
38 Danuta Stempniak 2010 Hel REBELS LEGION TEAM A
39 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
40 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
41 Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
42 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz A (karnet)
43 Dorota Doberschutz 2004 Gniezno Ludzie Borowe A
44 Edward Kosmowski 2011 Poznań Metal-Stop B
45 Eliza Komorowska 2014 Wiry B
46 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
47 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
48 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
49 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP 89 POZNAŃ A
50 Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
51 Filip Marszałek 2008 Krotoszyn B
52 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
53 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
54 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
55 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
56 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
57 Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
58 Franek Jarmuła 2014 Luboń A
59 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
60 Gabriela Napierała 2013 Suchy Las A
61 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
62 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
63 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
64 Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
65 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
66 Helena Buczkowska 2011 Kościan Kościan Team A
67 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
68 Hubert Jeczewski 2011 POZNAŃ Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu A
69 Ida Krasowska 2010 Wałcz B
70 Ida Krasowska 2010 Wałcz IDA TEAM B
71 Iga Polarok 2014 Poznan A
72 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
73 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
74 Inga Bojewska 2009 Nochowo SP Nochowo/MOS Śrem A
75 Jagoda Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A (karnet)
76 Jakub Kania 2008 Lusówko A
77 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
78 Jakub Burek 2008 Września Night Runners Września A
79 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Poznań A
80 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
81 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
82 Jakub Nowak 2006 Stęszew B
83 Jakub Sroka 2010 Plewiska Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznaniu A
84 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
85 Jakub Reszke 2006 Kobylnica niezależny A
86 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
87 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
88 Jakub Jasiński 2008 Poznań STRZESZYN A
89 Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
90 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań A
91 Jan Frąckowiak 2016 Poznań A
92 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec A
93 Jan Strugarek 2013 Poznań A
94 Jan Spacjer 2013 Wrocław pozytywnie zakręceni A
95 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
96 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
97 Jeremi Marciniak 2007 Szreniawa A
98 Jeremiasz Konieczny 2007 Białośliwie A
99 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
100 Julia Polarok 2009 Poznan A