Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B
2 Bartosz Jastrzębski 2011 Poznań A
3 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
4 Weronika Sztrom 2010 Poznań A
5 Dorian Kacała 2012 Poznań A
6 Klaudiusz Jakubiak 2009 Trzemeszno B
7 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
8 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
9 Maria Skorubska 2015 Poznań A
10 Pola Kramer 2012 Oborniki A
11 Maksymilian Godurkiewicz 2009 Mogilno A
12 Kacper Kaźmierczak 2011 Rokietnia B
13 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
14 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN A
15 Ida Krasowska 2010 Wałcz B (karnet)
16 Lena Kieslich 2014 POZNAŃ B
17 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
18 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań A
19 Konstancja Konieczny 2009 Białośliwie A
20 Milena Dudzik 2011 Kicin B
21 Mateusz Łączka 2008 Poznan A
22 Gabriel Kozłowski 2013 Więckowice B
23 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
24 Maria Walczak 2006 Poznań A
25 Piotr Czech 2013 Poznań A
26 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
27 Stanisław Chorążyczewski 2011 Czerniejewo B
28 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
29 Maja Jastrzębska 2006 Poznań A
30 Paweł Kazało 2005 Leszno A
31 Miłosz Majdańsko 2014 Dziećmierowo A
32 Gracjan Jakubiak 2014 Trzemeszno B
33 Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
34 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
35 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
36 Laura Bryk 2009 Poznań B
37 Weronika Wieczorek 2006 Modrze B
38 Jan Cordon Labuda 2012 Poznan A
39 Julia Królewicz 2006 Kostrzyn A
40 Franciszek Stróżyk 2013 Wiry A
41 Izabela Karpowicz 2006 Święciechowa A
42 Mateusz Kieslich 2016 POZNAŃ B
43 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
44 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
45 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
46 Mirka Wojcieszak 2007 Nowy Tomyśl A
47 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
48 Gracjan Karbownik 2012 Poznań B
49 Alicja Wisniewska 2015 Poznan B
50 Zuzanna Czech 2008 Poznań A
51 Alicja Stępień 2010 Złotniki B
52 Zofia Chorążyczewska 2015 Czerniejewo B
53 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
54 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
55 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
56 Pola Szczęśniewska 2014 Komorniki A
57 Franek Jarmuła 2014 Luboń A
58 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
59 Jędrek Król 2011 POZNAŃ B
60 Dominik Biernacik 2016 Poznań B
61 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
62 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań A
63 Natasza Bryk 2014 Rokietnica B
64 Patryk Rabiega 2012 Modrze B
65 Milena Bady 2013 Poznań B
66 Julia Stróżyk 2015 Wiry A
67 Igor Karpowicz 2009 Święciechowa A
68 Zofia Kotlińska 2013 Poznań B
69 Kamila Ćwik 2014 Sękowo B
70 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A (karnet)
71 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
72 Antonina Piechota 2013 Poznań A
73 Nadia Molak 2009 Poznań A
74 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
75 ALEKSANDRA GAPIK 2014 Poznań B
76 FRANEK WĘCŁAWIAK 2009 Swarzędz B
77 Oliwier Wysocki 2012 Tulce B
78 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
79 Kacper Łyduch 2012 Września B
80 Victoria Konieczna 2007 BIAŁOŚLIWIE A
81 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
82 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
83 Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
84 Franciszek Chrobak 2016 Czapury B
85 Antoni Bartoszewski 2008 Spytkówki A
86 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
87 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
88 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód B
89 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
90 Julia Borowiec 2009 Daszewice B
91 Wiktoria Rabiega 2016 Granowo B
92 Natan Kozłowski 2018 Poznań A
93 Kornel Jarosz 2015 Poznań A
94 Oliwia Waszak 2014 Kassel B
95 Dominika Głąbicka 2015 Poznań B
96 Łucja Kotlińska 2008 Poznań A
97 OLIWIA Gadomska 2011 Czempiń A
98 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
99 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
100 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A