Lista startowa - VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Anna Bajerska 2010 Złotniki UKS Dąb Suchy Las A
2 Magdalena Bajerska 2016 Złotniki A
3 Piotr Bajerski 2013 Złotniki A
4 Barbara Baranowska 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
5 Wiktor Bartkowiak 2012 Jarocin A
6 Jakub Bartkowiak 2007 Jarocin A
7 Ewa Bartz 2010 Poznań AZS Poznań B
8 DORIAN BAUMANN 2014 Garby Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
9 MICHALINA BIECHOŃSKA 2009 POZNAŃ A (karnet)
10 DOBROMIŁA BIECHOŃSKA 2012 POZNAŃ A (karnet)
11 Dominik Biernacik 2016 Koziegłowy B (karnet)
12 Olgierd Buchowski 2014 Poznań A
13 Krzysztof Chrobak 2011 Poznan A
14 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS CZWÓRKA KOŚCIAN / Szymanowski Team A (karnet)
15 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
16 Oliwia Coda 2012 Swarzędz SP 5 Swarzędz A (karnet)
17 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan A (karnet)
18 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz A (karnet)
19 Iga Czyczewska 2011 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
20 Lena Czyczewska 2014 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
21 Michalina Czyczewska 2018 Poznań A
22 Malwina Dąbkiewicz 2018 Poznań A
23 Aleksander Dembny 2010 Poznań AZS Poznań A (karnet)
24 Igor Dojs 2012 POZNAŃ Lekkoatletyka Urbasia A
25 Wojciech Dostatni 2011 Pleszew A
26 Pola Dowhań 2015 Wschowa A
27 Aleksander Dowhań 2017 Wschowa A
28 Edyta Fabiś 2017 Poznań Poznań A
29 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
30 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem A (karnet)
31 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN A
32 Emilian Gierak 2014 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka B
33 Wiktoria Gierak 2016 Trzcianka Fabryka Nordica Trzcianka B
34 Marcel Gierszewski 2007 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
35 Jeremi Gierszewski 2012 Przeźmierowo A
36 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań A (karnet)
37 Adam Górczyński 2007 Śrem Sp 5/ MOS Śrem A (karnet)
38 Kacper Górczyński 2010 Śrem Sp 5 / MOS ŚREM A (karnet)
39 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów A (karnet)
40 Leon Horst 2017 Poznań B
41 Adam Horst 2019 Poznań B
42 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
43 Gabriela Jaskulska 2009 Śrem MOS Śrem/SP nr 6 Śrem A
44 Julian Jędrasik 2019 Poznań B
45 Karolinka Kaszubiak 2013 Poznań A (karnet)
46 Nadia Kaszubiak 2017 Poznań A (karnet)
47 Ksawery Komorski 2017 Sierosław A (karnet)
48 Lena Konieczka 2011 Poznan Akademia Marcina Urbasia A
49 Daniel Konieczka 2013 Poznan A
50 Jakub Kowalczykowski 2016 Poznań A
51 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A (karnet)
52 Jakub Kowalewski 2011 Poznań A (karnet)
53 Lena Kowalik 2019 Poznań B
54 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica A
55 Nadia Krajewska 2017 Opalenica A
56 Kalina Landzwojczak 2017 Pianowo A
57 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A (karnet)
58 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM A
59 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 A
60 Marta Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
61 Estera Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
62 Małgorzata Lewicka 2020 Poznań Mały Pyś A
63 Faustyna Lewicka 2016 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
64 Wiktoria Lipiec 2011 Drezdenko MKL Puszcza Drezdenko A
65 Bartosz Lis 2010 Gościejewo LPFA ROGOŹNO A
66 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team A
67 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team A
68 Bartosz Lubczyński 2014 Poznań A
69 Artur Maciejewski 2013 Poznań A
70 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
71 Olga Malinowska 2016 Poznań A (karnet)
72 Igor Malinowski 2013 Poznań Victoria Wysogotowo A (karnet)
73 Leon Maternowski 2017 Poznan A (karnet)
74 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski GOS Koźmin Wielkopolski A
75 Karolina Michalska 2013 Kościan # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN A (karnet)
76 Alicja Mikuć 2014 Poznań A
77 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań OŚ AZS POZNAŃ A
78 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska A
79 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska A
80 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Uks 20 Poznań A
81 Maja Nowak 2008 Szczytniki A
82 Maja Olkiewicz 2016 Plewiska A
83 Zofia Orlicka 2013 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
84 Maria Orlicka 2015 Lusówko UKS Triathlon Lusowo A (karnet)
85 Zosia Peszel 2012 Czempin Uczniowski klub sportowy w Czempiniu A (karnet)
86 Melania Pichola 2013 Poznań A
87 Jerzy Pichola 2016 Poznań A
88 Antonina Piechota 2013 Poznań UKS Sprint Przeźmierowo A (karnet)
89 Wiktoria Piechota 2017 Poznań A (karnet)
90 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia B
91 Wiktoria Prałat 2016 Leszno B
92 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A (karnet)
93 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
94 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
95 Apolonia Pyrszel 2017 Poznań Gibka Mama B (karnet)
96 Aleksander Ratajczak 2012 Lusowo A
97 Jan Rok 2012 Poznań AZS AWF Poznań A
98 Leon Rynowiecki-Słaby 2019 Poznań A
99 Maria Sajnaj 2010 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo A
100 Jan Sita 2016 Dąbrówka A