Lista startowa - V Nocny Bieg Świętojański - bieg dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Malwina Abramowicz 2006 Kalisz REKSIO TEAM B
2 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
3 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
4 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz B
5 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
6 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
7 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
8 Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
9 Zuzanna Boguś 2009 Szamotuły A
10 Aleksandra Boguś 2006 Szamotuły A
11 Martyna Boinska 2006 Stęszew B
12 Inga Bojewska 2009 Nochowo SP Nochowo/MOS Śrem A
13 Julia Borowiec 2009 Daszewice B
14 Laura Bryk 2009 Poznań B
15 Natasza Bryk 2014 Rokietnica B
16 Mateusz Bubacz 2005 Gniezno B
17 Aleksandra Buchert 2006 MODRZE SP Stęszew B
18 Paweł Chudy 2007 Gostyń B
19 Kamil Cylka 2008 Poznań A
20 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
21 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
22 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
23 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica B
24 Dorota Doberschutz 2004 Gniezno Ludzie Borowe A
25 Igor Dojs 2013 POZNAŃ A
26 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
27 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
28 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
29 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
30 Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
31 Kamil Dworzyński 2007 Miały A
32 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
33 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
34 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
35 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
36 Robert Frankowski 2011 Czapury A
37 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
38 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
39 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
40 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
41 Kuba Giera 2015 Poznań TS Polonia Poznań B
42 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
43 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
44 Kacper Górczyński 2010 Dalewo 2007 A (karnet)
45 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
46 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
47 Zosia Gryczyńska 2006 MODRZE SP Stęszew A
48 Eryk Grzęda 2011 Poznań SP 89 POZNAŃ A
49 Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP 89 POZNAŃ A
50 Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
51 Staś Hoffman 2016 Poznan Niepubliczny żłobek pluszkowy mis A
52 Victoria Janiszewska 2006 Stęszew SP Stęszew B
53 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań A
54 Maja Jastrzębska 2006 Poznań A
55 Bartosz Jastrzębski 2011 Poznań A
56 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód B
57 Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
58 Boguś Jeziorski 2018 Chyby A
59 Maria Jeżowska 2012 Poznań B
60 Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
61 Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
62 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
63 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
64 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
65 KAROLINKA KASZUBIAK 2013 Poznań A
66 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań A
67 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
68 Maja Korycińska 2006 Stęszew SP Stęszew B
69 Marcel Kóska 2013 Luboń A
70 Oliwier Kóska 2015 Luboń A
71 Edward Kosmowski 2011 Poznań Metal-Stop B
72 Wikroria Kozłowska 2007 Poznań A
73 Maja Kram 2009 Międzychód Akademia Piłkarska Warta Girls Międzychód B
74 Pola Kramer 2012 Oborniki A
75 Ida Krasowska 2010 Wałcz B
76 Ida Krasowska 2010 Wałcz IDA TEAM B
77 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
78 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
79 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
80 Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
81 Łukasz Krzyżagórski 2005 MODRZE SP Stęszew B
82 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
83 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
84 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
85 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
86 Aleksandra Leśniak 2006 Poznań Dirty Sparrows B
87 Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
88 Martyna Liszkowska 2013 Poznań A
89 Kacper Liszkowski 2007 Poznań A
90 Szymon Ludera 2006 Swarzędz Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
91 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
92 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo UKS Achilles Leszno A
93 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
94 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
95 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
96 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
97 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo A
98 Zosia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
99 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
100 Adam Mantaj 2004 Chodzież A