Lista startowa - V Bieg Sulecha

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Bogusław Adamowycz 1963 Bojadła BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA 10km
2 Ela Andrzejczak 1967 Dębno Dębnowskie Czlapaki 10km
3 Adrian Antończak 1995 Zielona Góra 5 km
4 Waldemar Baer 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów 10km
5 Kornel Balinowski 1982 Nowa Sól 10km
6 Wioletta Baran 1969 Gubin 10km
7 Iwona Batóg 1981 Dębno Iwonka 10km
8 Agnieszka Berger 1978 Gubin 5km NW
9 PAWEŁ BIŁAN 1974 GUBIN 10km
10 Sebastian Bubel 1984 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 5 km
11 Agnieszka Carlsson 1975 ZIELONA GÓRA 5 km
12 Kazik Chmielenko 1963 Gubin 10km
13 Sandra Cicha 1984 Sulechów Zabiegany Sulechów 10km
14 Jerzy Dawid 1946 Sulechów 10km
15 Marzena Eret 1976 Gubin Bbl Gubin 10km
16 Rafał Frąckowiak 1992 Nowa Sól 10km
17 Anna Garbowska 1981 Sulechów 10km
18 Piotr Garbowski 1981 Sulechów 10km
19 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów 10km
20 Tomasz Grześko 1960 Sulechów 10km
21 Maciej Guster 1990 Sulechów 5 km
22 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 5km NW
23 Wanda Gwiazda 1955 Szprotawa Szprotawo Biegaj 10km
24 Ewa Jóźwiak 1976 Gubin Bbl Gubin 5 km
25 Paulina Kaczmarek 1995 Świebodzin KS Sprinterzy.com Kraków 5 km
26 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin 10km
27 Anna Kapela 1985 Gubin 5 km
28 Danuta Karlicka 1975 Kożuchów Amator 10km
29 Krzysztof Kluczyński 1973 Kalsk Aktywny Kalsk 10km
30 Mateusz Kociemba 1993 Sulechów 5 km
31 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra 10km
32 Krzysztof Kozak 1971 Sulechów BiegamBoLubię Sulechów 10km
33 Dariusz Kozłowski 1964 Sulechów SuPeKom TEAM 10km
34 Jakub Kołogrecki 1989 Sulechów Mud Squad 4x4 10km
35 Piotr Krasiński 1984 Gubin 10km
36 Kamil Kraszewski 1992 Sulechów 10km
37 Kacper Kubiak 2000 Zielona Góra 10km
38 Mateusz Lubieniec 1980 Sulechów 10km
39 Lidia Ludwiczak 1981 Kruszyna 5km NW
40 Ella Markulak 1976 Żary 10km
41 Zbyszek Markulak 1973 Żary 10km
42 Janusz Mejza 1963 Łagów 10km
43 Kacper Michalczenia 1999 Wiechlice Szprotawo Biegaj 10km
44 Ewelina Michnowicz 1992 Krosno Odrzańskie 10km
45 Daniel Mozolewski 1985 Bojadła BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA 10km
46 Bartosz Muńko 1992 Zielona Góra 10km
47 Przemysław Najdychor 1976 Zielona Góra 5km NW
48 Zbyszek Nalewajko 1969 Nowa Sól 10km
49 Janusz Nelkowski 1953 Sulechów Zabiegany Sulechów 5km NW
50 Radosław Noworyta 1975 Lubrza ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA 10km
51 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra 5 km
52 Krzysztof Pięta 1955 Sulechow 10km
53 Marcin Pietrusiewicz 1981 Sulechów 10km
54 Daniel Prałat 1977 Świebodzin 10km
55 Jolanta Prałat 1978 Świebodzin 5 km
56 Dagmara Rerus 1980 Obłotne 5km NW
57 Jakub Roślik 1987 Świebodzin 10km
58 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra KB Forrest Gump 10km
59 Adrian Sala 1991 Nowa Sól Sprotavia Szprotawa 10km
60 Dominika Sawko 2003 Krosno Odrzańskie 5 km
61 ALBERT SKIERŚ 1970 ZIELONA GÓRA ZAMACH W SMOLEŃSKU 5km NW
62 Kamil Smerdka 1997 Obra 10km
63 Remigiusz Sobkowiak 1977 Mozów 10km
64 Zbigniew Sochoń 1972 Żary żary runners team 10km
65 Rafal Stuła 1991 Nowa Sól 10km
66 Aneta Szar 1977 Dębno 10km
67 Jacek Szawala 1993 Zielona Góra WSW RUN TEAM 10km
68 Daria Szczecińska 1984 Sulechów 5km NW
69 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice Klub Kolarski Fala Park 10km
70 Jarosław Szpak 1967 Bytom Odrz. YNWA 10km
71 Aleksandra Talkowska 1983 Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól 5 km
72 Arkadiusz Terlikowski 1976 MOWA SÓL Nowosolska Grupa Biegowa 10km
73 Katarzyna Tomczak 1981 Sulechów Zabiegany Sulechów 10km
74 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam 5 km
75 Bogdan Zapała 1970 Sulechów OKI Team Sulechów 10km
76 Wojciech Zeman 1976 Sulechów Centrum Komina 10km
77 Dominik Żukowski 1999 Bobrowniki 5 km
78 Czesław Żywicki 1969 Rzepin Rzepin 10km
79 Dariusz Łukomski 1969 Sulechów 10km
80 Andrzej Łysiak 1962 Kopanica BKB Bakcyl Babimost 10km