Lista startowa - VI Piątka na Rynku - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Barbara Banicka 2012 Strzelce KSW VATAHA
2 Kacper Banicki 2015 Strzelce KSW VATAHA
3 Filip Bartkowski 2007 Strzelce Krajeńskie UAM Poznań
4 Agata Bartosz 2013 Barlinek BBL BARLINEK
5 Kacper Bartosz 2015 Barlinek BBL BARLINEK
6 Wiktor Bawołek 2013 Strzelce KSW VATAHA
7 Liliana Biały 2018 Sławno
8 Franciszek Bracik 2011 Gorzów Wielkopolski
9 Witold Charytonik 2015 Strzelce Kraj.
10 Jan Chmara 2016 Strzelce Krajenskie
11 Leon Chmara 2014 strzelce krajenskie
12 Zuza Chmara 2011 Strzelce Kraj.
13 Szymon Chybowski 2011 Bobrówko Szkoła podstawowa w Bobrówku
14 Szymon Ciepły 2010 Strzelce Kraj
15 Milan Czaiński 2018 Strzelce Kraj
16 Szymon Dopierała 2013 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
17 Tymoteusz Dubel 2013 Strzelce Kraj
18 ANTONI Dunaj 2018 Strzelce Kraj.
19 Jakub Dyliński 2013 Strzelce Krajeńskie
20 Jan Dyliński 2015 Strzelce Krajeńskie
21 Igor Działo 2013 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
22 Filip Feliński 2014 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
23 Zuzanna Fieńko 2015 Pełczyce
24 Kajetan Gajdosz 2018 Stare Kurowo Avengers
25 Lena Gapska 2012 Drezdenko
26 BORYS GARBERA 2012 Strzelce Krajeńskie
27 KALINA GARBERA 2013 Strzelce Krajeńskie
28 Maja Gąsiorowska 2011 Strzelce kraj
29 Szymon Gawarkiewicz 2015 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
30 Julia Gałuszka 2011 Strzelce Krajeńskie
31 Oskar Gierłowski 2014 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO
32 Marian Gortych 2015 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
33 Klara Gołębiowska 2011 Strzelce Krajeńskie
34 Maja Graffunder 2013 Strzelce Krajeńskie
35 Maja Gredka 2011 Ośno Lubuskie
36 Oliwia Gromek 2012 Strzelce Krajeńskie
37 Aleksander Gromek 2014 Strzelce Krajeńskie
38 Olivier Gruszczyński 2018 Strzelce kraj
39 Szymon Grzana 2013 Strzelce Kraj
40 Aleksandra Hanczarek 2009 GORZOW WIELKOPOLSKI AZS AJP GORZÓW WLKP.
41 Filip Hanczarek 2014 GORZOW WIELKOPOLSKI SP 13 Gorzów Wielkopolski
42 Aleksandra Hawrot 2013 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
43 Natalia Herberg 2013 Strzelce Kraj.
44 Artur Jankowski 2015 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
45 Antoni Januchowski 2016 Stare Kurowo
46 Aleksander Januchowski 2011 Stare Kurowo
47 Filip Kądziołka 2011 Moczkowo
48 Natan Kądziołka 2017 Moczkowo
49 Wiktoria Kamińska 2012 Sokólsko
50 Olaf Kamiński 2013 Strzelce Krajeńskie
51 Wojciech Karkoszka 2010 Strzelce Krajeńskie
52 Nikola Kieliba 2012 Strzelce kraj
53 Antoni Klincewicz 2018 Gorzów Wielkopolski
54 Kornelia Kowalczyk 2016 Gorzów Wlkp.
55 Antonina Kozłowska 2014 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie
56 Ignacy Kozłowski 2018 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie
57 Dominik Krawczyk 2017 Strzelce Krajeńskie
58 Karmen Kristel 2011 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie
59 Gniewosz Krysiak 2019 Strzelce Krajeńskie
60 Hubert Kuchowicz 2010 Drezdenko
61 Nina Kuchowicz 2015 Drezdenko
62 Jakub Kuszaj 2008 Strzelce Kraj
63 Maja Kuszaj 2014 Strzelce Krajeńskie
64 Krzysztof Kuszaj 2013 Strzelce Kraj
65 Laila Kuźlak 2019 Strzelce Krajeńskie
66 Martyna Kwiatkowska 2013 Gorzów Wielkopolski
67 Igor Lachowski 2013 Strzelce KSW VATAHA
68 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. ALKS AJP Gorzów Wlkp.
69 Mikołaj Lewandowski 2016 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie
70 PIOTR Lipiec 2013 Strzelce krajeńskie
71 Antoni Majda 2016 Strzelce Kraj
72 Wojciech Majda 2018 Strzelce Kraj
73 Natalia Marciniak 2012 Strzelce Krajeńskie
74 Stanisław Mazurek 2013 Gorzów Wielkopolski
75 Krystian Mentel 2012 Strzelce Krajeńskie
76 Gracjan Michalak 2013 Srrzelce Krajeńskie KSW VATAHA
77 Kacper Mieczkowski 2013 Srrzelce Krajeńskie KSW VATAHA
78 Marta Migdalska 2011 Bierzwnik
79 Tomasz Migdalski 2015 Bierzwnik
80 Antoni Mospan 2012 Strzelce Kraj.
81 Aurelia Mospan 2014 Strzelce Kraj.
82 Jadwiga Nowakowska 2017 Bobrówko Szkoła podstawowa w Bobrówku
83 Franciszek Nowakowski 2010 Bobrówko Szkola podstawowa w bobrówku
84 Maksymilian Nowicki 2018 Barlinek HRmax Barlinek
85 Mateusz Ostałowski 2013 Strzelce Krajeńskie
86 Damian Padjasek 2015 Barlinek
87 Milan Partyka 2018 Lipie Góry
88 Tosia Partyka 2019 Lipie Góry
89 Jakub Pawlak 2016 Strzelce Krajeńskie
90 Hubert Puchała 2012 Strzelce Kraj.
91 Wojciech Puchała 2015 Strzelce Kraj.
92 Kaja Płońska 2016 Gorzów Wielkopolski
93 Hanna Rajnos 2012 Strzelce kraj
94 Wiktor Rębacz 2011 Międzychód
95 Zuzia Rębacz 2015 Międzychód
96 Małgorzata Sitarz 2009 Strzelce Krajenskie
97 Antoni Sobociński 2014 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
98 Paweł Solarek 2011 Drezdenko
99 Maja Sosińska 2015 Strzelce kraj
100 Ksawery Starczyński 2016 Bobrówko
101 Marta Stoińska 2011 Drezdenko
102 Bartosz Strugarek 2013 Strzelce Krajeńskie
103 Mateusz Sypniewski 2009 Strzelce Kraj
104 Oliwia Szałek 2006 Strzelce Krajeńskie
105 Antoni Szczepaniak 2006 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
106 Stanisław Szczęsny 2011 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
107 Urszula Szpałek 2009 Kłodawa
108 Tomasz Sztylka 2012 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA
109 Igor Szust 2018 Gorzów Wielkopolski
110 Franek Szust 2019 Gorzów Wielkopolski
111 Zofia Szymczak 2008 Gorzów Wielkopolski KS Team Baryła
112 Zuzanna Szymczak 2014 Gorzów Wielkopolski
113 Joanna Szymczak 2015 Gorzów Wielkopolski
114 LIWIA Tasak 2017 Strzelce Krajeńskie
115 Zofia Tasak 2018 Strzelce Krajeńskie
116 Anna Turczyk 2011 Pełczyce
117 Przemysław Twardosz 2015 Strzelce Krajeńskie Bieg po zdrowie! !!
118 Stanislaw Wiliński 2006 Strzelce Krajeńskie GKPW 59
119 Amelia Wojciechowska 2016 Strzelce Kraj
120 Tamara Wojtysiak 2009 Strzelce Krajeńskie
121 Lew Wojtysiak 2012 Strzelce Krajeńskie
122 Alekaander Wolas 2013 Gorzów Wielkopolski
123 Marcelinka Wołowiec 2014 Strzelce Kraj Kb Pento Strzelce Kraj.
124 Maja Zabłocka 2006 Strzelce Krajeńskie
125 Filip Żarnowski 2016 Bledzew
126 Dawid Ławrynowicz 2007 Strzelce Krajeńskie UKS Gimnazjum Strzelce Kraj.