Lista startowa - VI Piątka na Rynku

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pracownik oświaty Student/studentka Koszulka
1 Monika Ambroziak 1979 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
2 Beata Ambrożuk 1977 Strzelce Krajeńskie Garmażuki nie nie tak
3 Emilia Balińska 1986 Choszczno MAXAN nie nie nie
4 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek BBL BARLINEK nie nie tak
5 Marcin Bartosz 1977 Barlinek BBL BARLINEK nie nie nie
6 Szymon Belgrau 1994 Strzelce Krajeńskie AE Group Polska nie nie nie
7 Barbara Biesiada 1955 Krzęcin tak nie nie
8 Jakub Borek 1990 Barlinek BBL BARLINEK nie nie tak
9 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie nie nie
10 Justyna Bracik 1982 Gorzów Wielkopolski nie nie nie
11 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą KKB Kostrzyn nad odrą nie nie nie
12 Patryk Burdziak 1992 Strzelce Krajeńskie Fuji Active Team nie nie tak
13 Marzena Chodzińska 1982 Skwierzyna FSD RUN DREZDENKO nie nie nie
14 Dominika Chrząstek 1992 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
15 Mateusz Cieślik 1998 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA nie nie nie
16 IWETA CZAISKAŃ 1990 Strzelce Kraj. nie nie tak
17 Alicja Czyczyn 2004 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
18 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie nie tak
19 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie nie tak
20 Magdalena Demel-Wieczorek 1979 Luboń For Run Team nie nie nie
21 Marta Dobrzańska 1989 Gorzów Wielkopolski nie nie tak
22 Jan Dreczkowski 1999 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA nie nie nie
23 Katarzyna Drzymała 1979 Choszczno MAXAN nie nie nie
24 Piotr Dunaj 1986 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie nie nie nie
25 Bartosz Dyliński 1984 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
26 Czesław Działek 1975 Stare Polichno DZIKIE DZIKI GORZÓW nie nie nie
27 Mateusz Feder 1987 Strzelce Krajeńskie nie nie tak
28 Dariusz Fieńko 1985 Pełczyce nie nie nie
29 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce nie nie nie
30 Monika Frydenberg 1983 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
31 HONORATA FUCZYŁO 1975 Drezdenko Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
32 Maciej Fulara 1992 Strzelce Krajeńskie Fuji Running Team tak nie tak
33 Alina Fulara 1966 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie nie nie tak
34 Katarzyna Furmaniak 1988 Strzelce Krajeńskie tak nie nie
35 Zdzisława Furmaniak 1954 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
36 Wojciech Gajdosz 1989 Stare Kurowo Avengers nie nie tak
37 Piotr Gancarz 1981 Strzelce Krajeńskie Garmażuki nie nie tak
38 Jakub Gocal 1983 SULĘCIN nie nie nie
39 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica tak nie nie
40 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
41 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie nie nie tak
42 Klaudia Gredka 1998 Ośno Lubuskie nie nie nie
43 Krzysztof Gredka 1972 Ośno Lubuskie nie nie nie
44 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO / Nadleśnictwo Smolarz nie nie nie
45 Mateusz Haleczko 1990 Strzelce Krajeńskie DZIKIE DZIKI GORZÓW nie nie nie
46 Paweł Haleczko 1993 WARZYMICE #motywacjaidoprzodu nie nie nie
47 Dariusz Hanczarek 1976 GORZOW WIELKOPOLSKI Start tak nie nie
48 Zbigniew Hawrot 1980 Zwierzyn KSW VATAHA nie nie nie
49 Karol Helak 1973 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP nie nie nie
50 Olga Jabłońska 1985 Strzelce Krajeńskie nie nie tak
51 Wojciech Janiczek 1990 Strzelce Kraj nie nie nie
52 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie nie
53 Beata Kamińska 1987 Choszczno MAXAN nie nie nie
54 Mariusz Kamiński 1982 Choszczno MAXAN nie nie nie
55 Agnieszka Klejda 1988 drawsko Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
56 Patryk Klejda 1980 drawsko Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
57 Przemek Klincewicz 1987 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski nie nie tak
58 Aurelia Komo-Libio 1981 STRZELCE KRAJ Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
59 Jola Korsak 1967 Strzelce Kraj. nie nie nie
60 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project nie nie nie
61 Marzena Kowalska 1983 Choszczno MAXAN nie nie nie
62 Dawid Kowalski 1989 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA nie nie nie
63 Marta Kozłowska 1988 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie tak nie tak
64 Monika Kozłowska 1985 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
65 Piotr Kristel 1978 Strzelce Krajeńskie KB Pento Strzelce Krajeńskie nie nie nie
66 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie nie nie nie
67 Joanna Kuchowicz 1981 Drezdenko nie nie nie
68 Agnieszka Kula 1977 Choszczno MAXAN nie nie nie
69 Adam Kulczycki 1992 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA nie nie nie
70 Agata Kurkiewicz 1993 Stare Kurowo nie nie nie
71 Edmund Kuś 1953 Strzelce Krajeńskie nie nie tak
72 Daniel Kuś 1979 Gorzów Wielkopolski biegam bo lubię nie nie nie
73 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wlkp. nie nie nie
74 Łukasz Kwiatkowski 1984 Gorzów Wielkopolski nie nie nie
75 Mateusz Leśniak 1991 Choszczno nie nie nie
76 Aleksandra Lewandowska 1990 Strzelce Krajenskie KB Pento Strzelce Krajeńskie tak nie nie
77 Damian Lipiec 1983 Strzelce krajeńskie nie nie nie
78 Wioletta Lipiec 1981 Strzelce Kraj MAXAN nie nie nie
79 Karol Maciąg 1991 Bielsko #SZYMANOWSKITeam nie nie nie
80 Agnieszka Madej 1983 Strzelce Krajeńskie - nie nie nie
81 Piotr Majzlik 1982 Drezdenko salon fryzjerski styl nie nie nie
82 Anna MAKOWSKA 1978 Strzelce Krajeńskie Garmażuki tak nie tak
83 Grzegorz Marciniszyn 1986 Warszawa Ducla Academy Warszawa nie nie nie
84 Kamil Michalski 1987 Strzelce Krajeńskie KSW VATAHA nie nie nie
85 Sebastian Michalski 1978 Licheń nie nie tak
86 Rafał Misjan 1993 Gorzów Wielkopolski KS Team Baryła Gorzów nie nie nie
87 Arkadiusz Mrozik 1980 Recz MAXAN nie nie nie
88 Mateusz Mrozik 2004 Recz MAXAN nie nie nie
89 Żaneta Mrozik 1983 Recz MAXAN nie nie nie
90 RADOSŁAW NIEZBORAŁA 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie nie nie
91 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. nie nie nie
92 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. nie nie nie
93 Sławomir Padjasek 1976 Barlinek BBL BARLINEK nie nie tak
94 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW nie nie nie
95 Tadeusz Piątek 1954 Strzelce kraj. nie nie nie
96 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie nie nie
97 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
98 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie
99 Bogusłąw Piechota 1977 Choszczno MAXAN nie nie nie
100 HANNA PIERŚCIŃSKA 1979 DREZDENKO Lubuski Klub Kettlebell nie nie nie