Lista startowa - XXXVI BIEG „ŚLADAMI WIOSNY” - zgłoszenia z potwierdzoną płatnością

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Dystans
1 Agnieszka Adamska-Kiełbasa 1985 Skwierzyna
2 Krzysztof Antończak 1968 Wilkowo bieg 10 km
3 Adrian Antończak 1995 Zielona Góra bieg 10 km
4 Emilia Apanowicz 1983 Krzeszyce
5 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca bieg 10 km
6 Wioleta Baniel 1991 Kostrzyn nad Odrą bieg 10 km
7 Patryk Baran 1994 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
8 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek bieg 10 km
9 Paweł Basiński 1982 Sulęcin bieg 10 km
10 Adam Bekier 1986 Kostrzyn nad odra Kostrzyn Nad Odrą bieg 10 km
11 Arkadiusz Blacharski 1992 Torzym
12 Agnieszka Blatkiewicz 1988 Gorzów Wlkp. Stal Gorzów marsz Nordic Walking 5 km
13 ROBERT Bobkiewicz 1978 SŁUBICE
14 Karolina Borowska 1986 Pucice Monia Gym/Puszczyk Bukowy bieg 10 km
15 Jan Brodnicki 1966 Witnica
16 Justyna Brzezińska 1978 Kołczyn Postomia Kołczyn bieg 10 km
17 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą KB Tempo Kostrzyn
18 Marianna Bury 1972 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
19 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze
20 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek BBL BARLINEK bieg 10 km
21 Andrzej Błaż 1971 Barlinek bieg 10 km
22 Anna Błaż 1975 Barlinek bieg 10 km
23 Zbigniew Błażejczyk 1972 Gorzów Wlkp bieg 10 km
24 Piotr Cal 1969 Świebodzin 5K Run Every Day bieg 10 km
25 Izabela Cholewa 1991 Cybinka bieg 10 km
26 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Biuro Tłumaczeń CJS bieg 10 km
27 Magdalena Cicha 1978 Kołczyn amator - niezrzeszona bieg 10 km
28 Grzegorz Ciesielski 1975 Rzepin
29 Katarzyna Cybulska 1988 Sulęcin bieg 10 km
30 Dariusz Czarnecki 1974 Jarnatów
31 Amadeusz Dankowski 1990 Zielona Góra Krwiobieganie
32 Marek Dębowski 1983 Sulęcin beCYKL.pl bieg 10 km
33 Anna Dec 1974 Dzierzązna amator - niezrzeszona
34 Dominik Dominikowski 1991 Bytnica AD Group bieg 10 km
35 Edward Dołmat 1962 Gorzów Wlkp. bieg 10 km
36 Marek Dunajewski 1978 Rzepin Kazik Team bieg 10 km
37 Urszula Dymek 1980 Pęckowo # Biegacze Józefa Noji bieg 10 km
38 Czesław Działek 1975 Stare Polichno Dzikie Dziki Gorzow bieg 10 km
39 Grzegorz Dłubek 1968 Gorzów Wlkp. bieg 10 km
40 Igor Fabian 1993 Gorzów Wlkp
41 Anna Fedorska 1980 Sulechów marsz Nordic Walking 5 km
42 Paweł Fedorski 1974 Sulechów marsz Nordic Walking 5 km
43 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce bieg 10 km
44 Barbara Filipowicz 1979 Krzeszyce Stal Gorzów marsz Nordic Walking 5 km
45 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp.
46 Aleksandra Gajewska 1958 Gorzów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km
47 Eugeniusz Gajewski 1957 Gorzów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km
48 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
49 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
50 Waldemar Gapski 1970 Krzyż
51 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
52 Jarosław Gałązka 1975 Ulim
53 Józef Glura 1963 Lubiszyn
54 Sebastian Goczewski 1982 Sulęcin bieg 10 km
55 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica bieg 10 km
56 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie AZS UE Poznań bieg 10 km
57 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie
58 Emil Grudziecki 1984 Wędrzyn Amator - niezrzeszony... czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10 km
59 Roman Grzemski 1968 Barlinek bieg 10 km
60 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy bieg 10 km
61 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski bieg 10 km
62 Michał Gurgul 1992 Wędrzyn Patriodzik Triathlon Team
63 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz Nordic Walking 5 km
64 EWA GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL marsz Nordic Walking 5 km
65 Justyna Hałka 1980 Łobez bieg 10 km
66 Grzegorz Horbatowski 1986 Rzepin Kazik Team bieg 10 km
67 Jerzy Hołubowicz 1986 Urad VTM bieg 10 km
68 Michał Hulewicz 1988 Gorzów Wielkopolski Hulewicz Running Team bieg 10 km
69 Andrzej Jach 1957 Gorzów Wlkp.
70 Wojciech Jaszkul 1988 Gorzów Wielkopolski bieg 10 km
71 Jaroslaw Jawin 1973 KOSTRZYN nad odrą KKB Kostrzyn nad odrą
72 Julita Jażdżewska 1980 Santocko bieg 10 km
73 Tomasz Jędrzejczyk 1983 Gorzów Wielkopolski bieg 10 km
74 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
75 Dorota Kaniewska 1990 Santocko Kania Team
76 Piotr Kaniewski 1987 Santocko Kania Team
77 Agnieszka Kardasz 1982 Krzeszyce marsz Nordic Walking 5 km
78 Arkadiusz Kasica 1980 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele bieg 10 km
79 ERYK KASPRZAK 1976 WITNICA bieg 10 km
80 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA bieg 10 km
81 Mateusz Kiernicki 1992 Ściechów
82 Robert Kiewra 1975 Ośno lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
83 Tomasz Kiełbasa 1983 Skwierzyna
84 Marek Kleist 1981 Osiedle Poznańskie
85 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Rozbiegajmy Witnicę ( Pionier Witnica ) bieg 10 km
86 Adrian Klincewicz 1997 Gorzów Wlkp CSR Słowianka Gezet Ironman Szczecin bieg 10 km
87 Przemysław Kobiałka 1977 Gorzów Wlkp
88 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz bieg 10 km
89 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz
90 ROBERT KOPERSKI 1990 Gorzów Wielkopolski bieg 10 km
91 Marcin Korewo 1976 Gorzów bieg 10 km
92 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10 km
93 Walery Kowalewski 1957 kostrzyn nad odrą Bez Klubu
94 Tomasz Kozłowski 1982 Jenin
95 ALEKSANDRA KRYCZKA 1982 KRZESZYCE bieg 10 km
96 Danuta Krystek 1976 Drawski Młyn # Biegacze Józefa Noji bieg 10 km
97 Sława Kubicka 1973 Witnica
98 mariusz kwaśnik 1978 gorzów wlkp.
99 Paweł Lewandowski 1997 Gorzów Wielkopolski bieg 10 km
100 Bogumił Mądrzak 1954 Rudnica Kosmos 78 Rudnica