Lista startowa - IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Ivette Benkowski 2009 Radomno
2 Szymon Bielski 2011 Radomno
3 Miłosz Bludau 2014 Jamielnik
4 Brajan Bludau 2011 Jamielnik
5 Szymon Bludau 2018 Jamielnik
6 Magdalena Ciura 2016 Iława IŁAWA BIEGA
7 Wojtek Ferens 2015 Radomno
8 Zofia Maria Goniszewska 2012 Grodziczno brak klubu
9 Wanda Górecka 2016 Truskaw
10 Bogumiła Górecka 2018 Truskaw
11 Danuta Górecka 2020 Truskaw
12 Maja Gremblewska 2016 Iława
13 Marcel Gremblewski 2013 Olsztyn
14 Kajetan Gremblewski 2018 Olsztyn
15 Mikołaj Gremblewski 2013 Iława
16 Zuzanna Guzowska 2012 Iława BGS Iława
17 Lena Jabłońska 2014 Jamielnik
18 Alan Jabłoński 2017 Jamielnik
19 Julia Jadanowska 2010 Radomno
20 Blanka Jarmołowicz 2013 Iława
21 Tymon Jarmołowicz 2015 Iława
22 Adam Jaskulski 2016 Nowe Miasto Lubawskie
23 Antoni Jurewicz 2014 Iława
24 Franciszek Jurewicz 2016 Iława
25 Marcelina Jurkiewicz 2010 Susz Rozbiegany Susz
26 Matylda Karłowska 2012 Iława
27 Olaf Karłowski 2022 Iława
28 Paweł Kasprowicz 2014 Nowe Miasto Lubawskie
29 Zuzia Kilanowska 2015 Iława
30 Julian Kisicki 2012 Radomno Radomno Biega
31 Iga Klaffke 2015 Susz
32 Błażej Klaffke 2017 Susz
33 Lena Kliniewska 2010 Kurz\ętnik LUKS Zamek Expom Kurzętnik
34 Julita Komorowska 2014 Iława
35 Ada Kopera 2012 Iława
36 Maja Kotewicz 2015 Radomno Radomno Biega
37 Liliana Kotewicz 2014 Radomno
38 Hubert Kotewicz 2011 Radomno Radomno Biega
39 Zuzanna Kotewicz 2017 Radomno
40 Dorota Kowalska 2011 Susz
41 Oliwier Kowalski 2012 Radomno
42 Wojciech Kowalski 2014 Susz
43 Jan Kołecki 2014 Biskupiec
44 Alicja Krajewska 2013 iława
45 Adrianna Krajewska 2015 iława
46 Bruno Krajewski 2019 iława
47 Stanisław Lubecki 2016 Iława
48 Piotr Makarov 2016 Nowe Miasto Lubawskie
49 Jana Makarov 2018 Nowe Miasto Lubawskie
50 Michał Marciniak 2014 Pustki Radomno Biega
51 Ewa Marciniak 2011 Pustki Radomno Biega
52 Martyna Maron 2016 Kazanice .
53 Adam Matyjak 2015 Dziarny
54 Piotr Mokrzecki 2014 Chrośle
55 Cezary Mokrzecki 2011 Chrośle
56 Melania Pernak 2012 Chrośle
57 Szymon Pernak 2014 Radomno
58 Oliwier Pieczkowski 2013 Nowe Miasto Lubawskie Radomno Biega
59 Pola Pieczkowski 2013 Nowe Miasto Lubawskie Radomno Biega
60 Amelia Pisarczyk 2013 Jamielnik
61 Aleksandra Rasztemborska 2012 Skarlin
62 Marta Rasztemborska 2015 Skarlin
63 Maja Rzeszotek 2016 Radomno Radomno Biega
64 Maja Rzeszotek 2016 Radomno Radomno Biega
65 Inga Siemiątkowska 2015 Nowe Miasto Lbawskie
66 Olga Szczech 2012 Kurzętnik KS Zamek Kurzętnik
67 Magdalena Szwaracka 2013 Radomno Radomno Biega
68 Dominik Typa 2010 Iława
69 Kacper Typa 2013 Iława
70 Kacper Wójcik 2020 Radomni
71 Igor Łukaszewska 2015 Skarlin
72 Agata Łukaszewska 2017 Skarlin
73 Filip Łukaszewski 2011 Skarlin