Lista startowa - IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Maciej Aranowski 1986 Nowe Miasto Lubawskie Fabio Team Bieg 6km
2 Kacper Arendt 2002 Grudziadz Bieg 12km
3 Karolina Bednarska 1987 Iława Bieg 6km
4 Basia Bedra 1975 Susz Rozbiegany Susz Bieg 6km
5 Katarzyna Bielawska 1999 Radomno Bieg 6km
6 Bożena Bielawska 1972 Radomno Bieg 6km
7 Adam Bielicki 1955 Truskaw Bieg 12km
8 Piotr Bielski 1974 Radomno Radomno Biega Bieg 6km
9 Artur Bieszke 1986 Malbork Beztlenowi Malbork Bieg 6km
10 Martyna Bludau 1991 Jamielnik Bieg 6km
11 Grażyna Bulik 1974 Iława Bieg 12km
12 Dorota Cap 1975 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
13 Tomasz Cap 1972 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
14 Marzena Chyzynska 1976 Szczepkowo Bieg 6km
15 Michał Cieszyński 1982 Olsztyn FullEnergy Bieg 6km
16 Magdalena Ciszewska 1983 Lubawa Lubawa Kocha Biegać Bieg 6km
17 Michał Ciura 1986 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 12km
18 Ela Cyrta 1982 Nowa Wieś IŁAWA BIEGA Bieg 12km
19 BARTOSZ CZAJKOWSKI 1993 Iława Bieg 12km
20 Beata Czarnotta 1976 Iława Bieg 12km
21 Zbigniew Czarzasty 1975 Iława PND Team Bieg 12km
22 Michał Danielewski 1971 Pacółtowo brak Bieg 12km
23 Marek Deja 1981 Marzęcice +100 kg :) Bieg 6km
24 Piotr Dmitrzak 1983 Sztum LKS Zantyr Sztum Bieg 12km
25 Anna Domka 1983 Iława Rezerwowe Psy Bieg 6km
26 Wojciech Domżalski 2003 Kurzętnik Bieg 12km
27 Katarzyna Drzewiecka 1976 Iława Drakens Iława Bieg 6km
28 Radek Etmański 1980 Iława #8rb/iławskie_dziki/PnD Bieg 12km
29 Agnieszka Ewertowska 1976 Radomno Bieg 6km
30 Piotr Gąsior 1984 Susz Rozbiegany Susz Bieg 6km
31 Agnieszka Górecka 1991 Truskaw Bieg 6km
32 Dominika Gołaszewska 2002 Radomno Bieg 6km
33 Piotr Grążawski 1967 Gdynia GRĄ BIEGIEM ROWEREM Bieg 12km
34 Magdalena Gremblewska 1989 Iława Bieg 6km
35 Maciej Gremblewski 1985 Iława Bieg 6km
36 Karol Gremblewski 1982 Olsztyn Bieg 6km
37 Paweł Guzowski 1987 IŁAWA BGS Iława Bieg 12km
38 Piotr Guzowski 1983 Iława BGS Iława Bieg 6km
39 Patrycja Heyda 1978 Iława Bieg 6km
40 Józef Hołota 1964 Bielice Bieg 6km
41 Adam Hulewicz 1983 Radomno Radomno Biega Bieg 6km
42 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk Bieg 12km
43 Anna Jackowska 1980 Iława Bieg 6km
44 Dariusz Jarmołowicz 1982 Iława Bieg 6km
45 Aldona Jurkiewicz 1982 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
46 Sławek Jurkiewicz 1980 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
47 Hubert Jurkiewicz 2002 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
48 Tomasz Karłowski 1975 Iława Drakens Iława Bieg 6km
49 Małgorzata Kasprowicz 1990 Nowe Miasto Lubawskie Bieg 6km
50 Bartłomiej Kawski 1972 Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Bieg 6km
51 Tomasz Kisicki 1983 Radomno Radomno Biega Bieg 12km
52 Adrianna Klaffke 1990 Susz Bieg 6km
53 Jakub Klawikowski 1984 Malbork Bezt Bieg 12km
54 Sławomir Kogut 1975 Szafarnia Kurzętnik Biega Bieg 6km
55 Dariusz Koman 1982 Sztum Bieg 6km
56 Tomasz Konkolewski 1993 Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Bieg 6km
57 Piotr Kopczyński 1996 Lipinki Start Team Wąbrzeźno Bieg 6km
58 Karol Koszczka 1976 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 12km
59 Magdalena Koszczka 1976 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 12km
60 Judyta Kotewicz 1986 Radomno Radomno Biega Bieg 6km
61 Przemysław Kotlenga 1980 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 12km
62 Kamil Kowalkowski 1996 Iława Bieg 12km
63 Dawid Kowalkowski 1995 Bielice Bieg 6km
64 Mariusz Kowalkowski 1987 Lubawa Fijewo Team Bieg 12km
65 Marcin Kowalski 1977 Radomno Radomno Biega Bieg 6km
66 Zuzia Kozakiewicz 2005 Miłomłyn Bieg 6km
67 Kacper Kozłowski 2005 Iława Bieg 12km
68 Marek Kramarenko 1985 Nowe Miasto Lubawskie Fabio Team Bieg 6km
69 Piotr Kreński 1989 Susz Bieg 6km
70 Błażej Krotowski 1993 Iława Bieg 6km
71 Rafał Kuciński 1975 Nowe Miasto Lubawskie Radomno Biega Bieg 12km
72 Grzegorz Kulik 1985 Malbork Beztlenowi Malbork Bieg 6km
73 Marzena Kurek 1992 Iława Nie łam się Bieg 6km
74 Łukasz Kurek 1989 Iława Nie łam się Bieg 6km
75 Andrzej Kułyk 1967 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 6km
76 Joanna Kwiatkowska 1981 IŁAWA #PNDRUNNINGTEAM Bieg 12km
77 Wiesław Kwiatkowski 1967 Ilawa Bieg 6km
78 Sebastian Kwiatkowski 1978 Iława IŁAWA BIEGA Bieg 12km
79 Justyna Lugowska-Rohde 1980 Iława Bieg 6km
80 Bożena Lulińska 1970 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
81 Mirek Maraszek 1979 Susz Rozbiegany Susz Bieg 12km
82 Tomasz Marciniak 1981 Pustki Radomno Biega Bieg 12km
83 Barbara Marciniak 1981 Pustki Radomno Biega Bieg 6km
84 Blazej Maron 1981 Kazanice . Bieg 6km
85 Arkadiusz Matwiejczuk 1962 Iława OrkaMasters Iława Bieg 6km
86 Hubert Matyjasik 1982 Iława Let's Go 40+ Bieg 6km
87 Jarosław Mazerski 1985 Toruń Bieg 12km
88 Mateusz Mazurkiewicz 1984 Iława Bieg 6km
89 Joanna Mazurkiewicz 1982 Iława Bieg 6km
90 Anna Melka 1995 Radomno Bieg 6km
91 KRZYSZTOF MICHALAK 1981 OSTRÓDA Ostróda Runners Bieg 12km
92 Mariusz Milas 1957 Susz Rozbiegany Susz Bieg 6km
93 Adam Najdowski 1975 Iława Bieg 6km
94 Paweł Nerowski 1986 Iława Bieg 12km
95 Marzena Olińska 1986 Gardeja Gmina Gardeja Biega Bieg 12km
96 ŁUKASZ OLSZEWSKI 1983 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 12km
97 Dawid Osicki 1995 Lubawa LKS Lubawa Bieg 12km
98 DAMIAN PASZYNIN 1981 IŁAWA EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Bieg 12km
99 Piotr Patalon 1969 Nowe Miasto Lubawskie OrkaMasters Iława Bieg 12km
100 Magdalena Pernak 1982 Chrośle Bieg 6km