Lista startowa - V Bieg Przyjaźni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rodzaj pakietu Dystans
1 Krystian Andrzejewski 1979 Mogilno Mogilno Team podstawowy 10km
2 Tomasz Baranowski 1973 Inowroclaw SAPER TEAM rozszerzony z koszulką 5km
3 Agnieszka Barczak 1981 Janikowo AgnieszkAB podstawowy 5km
4 Krzysztof Bartkiewicz 1975 Toruń Outlet biegowy Bartiewicz podstawowy 10km
5 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo podstawowy 10km
6 Daniel Bladziak 2001 Skulsk Ślęzak Team podstawowy 5km
7 Sylwia Blim 1980 WTÓREK Zmasakrowani rozszerzony z koszulką 5km
8 Justyna Bogacz 1977 Strzelno podstawowy 5km
9 Szymon Bogacz 1977 Strzelno podstawowy 5km
10 Łukasz Boliński 1978 Strzelno podstawowy 5km
11 Judyta Borzymowska 2000 Mogilno podstawowy 5km
12 Alina Boszcuk 1999 ostrowwlkp Raketa podstawowy 10km
13 Justyna Burzynska 1984 Mogilno podstawowy 5km
14 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega podstawowy 10km
15 Bożena Chmielecka 1961 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica podstawowy 10km
16 Mariusz Chojnacki 1987 Mogilno rozszerzony z koszulką 5km
17 Bartosz Chrząszcz 1995 Pakość podstawowy 5km
18 Maria Ciesielczyk 2006 Gniezno podstawowy 5km
19 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań Virtual Runner Club podstawowy 10km
20 Tomasz Czaplicki 1980 Strzelno podstawowy 10km
21 Honorata Czyżewska 1979 Inowrocław podstawowy 10km
22 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza podstawowy 10km
23 Robert Czyżewski 1975 Inowrocław podstawowy 5km
24 Paweł Dąbrowski 1994 Toruń atlasbiegow.pl podstawowy 5km
25 Sławomir Damas 1988 Mogilno MKL Tlen Mogilno podstawowy 5km
26 Damian Darul 1980 Turek KB Maraton Turek podstawowy 10km
27 Adam Dobrzeniecki 1980 Gębice podstawowy 5km
28 Krzysztof DOBRZYCKI 1999 Witkowo Fc Brzozowa usługi hydrauliczne Adrian Michalak rozszerzony z koszulką 5km
29 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA podstawowy 10km
30 Krzysztof Drelich 1986 Janikowo podstawowy 5km
31 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie rozszerzony z koszulką 5km
32 Justyna Drzazgowska 1983 Jeziora Wielkie rozszerzony z koszulką 5km
33 Mateusz Drzazgowski 2005 Jeziora Wielkie rozszerzony z koszulką 5km
34 Piotr Dubicki 1957 Strzelno podstawowy 5km
35 Marek Dziarski 1977 Moraczewo Dziarski TEAM podstawowy 5km
36 Stanisław Dziarski 2009 Moraczewo Dziarski TEAM rozszerzony z koszulką 5km
37 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM podstawowy 5km
38 Julia Dzielak 2007 Inowrocław SAPER TEAM podstawowy 5km
39 Marta Dzielak 1998 Inowrocław SAPER TEAM podstawowy 5km
40 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani rozszerzony z koszulką 5km
41 Paweł Ferens 1972 Inowrocław podstawowy 5km
42 Marcin Ferykowski 1980 Strzelno .... 5km
43 Radoslaw Flitta 1972 Mogilno podstawowy 10km
44 Sebastian Frąckowiak 1999 Gaj 32 podstawowy 5km
45 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Klub Mogilno Team rozszerzony z koszulką 10km
46 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew rozszerzony z koszulką 5km
47 Kinga Gąska 1989 Mogilno VegeRunners podstawowy 5km
48 Marcin Gawalski 1985 Strzelno ***** *** podstawowy 5km
49 Grzegorz Gola 1971 Markowo podstawowy 5km
50 Julia Górecka 2006 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno podstawowy 5km
51 Kuba Górecki 2005 Dąbrowa MKL Tlen Mogilno podstawowy 5km
52 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne podstawowy 5km
53 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne rozszerzony z koszulką 5km
54 Łukasz Gościak 1989 Toruń podstawowy 5km
55 FILIP GOŚCIAK 2007 Mogilno KS Pogoń Mogilno podstawowy 5km
56 Grzegorz Grajek 1970 Szczepanowo LKS Promień Szczepanowo podstawowy 10km
57 Michalina Grąziel 1982 Posada Tri Power Team rozszerzony z koszulką 10km
58 Radosław Grąziel 1976 Posada Tri Power Team rozszerzony z koszulką 10km
59 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1. BLWL Inowrocław rozszerzony z koszulką 5km
60 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin HERNIK TEAM podstawowy 10km
61 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin HERNIK TEAM podstawowy 10km
62 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno CHMIELARZ TEAM podstawowy 5km
63 Danuta GRZESZAK 1953 Mogilno podstawowy 5km
64 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki podstawowy 5km
65 Radosław Grzybowski 1971 Ruchocinek ARM podstawowy 5km
66 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate rozszerzony z koszulką 5km
67 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zalinametyteam podstawowy 10km
68 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Runing Team podstawowy 10km
69 Tomasz Holz 1979 Toruń Unia Mątwy podstawowy 10km
70 Marcin Hurysz 1982 Mogilno podstawowy 5km
71 Joanna Ignaczak 1977 Żychlin podstawowy 5km
72 Marcin Ignaczak 1977 Żychlin TRITON KONIN podstawowy 5km
73 Radosław Jakubowski 1967 Gniezno Armin Team rozszerzony z koszulką 5km
74 Jakub Jankowiak 1993 Strzelno rozszerzony z koszulką 5km
75 Anna Januchowska 1980 Gniezno podstawowy 5km
76 Artur Jóźwiak 1974 Wtórek Mogilno Team podstawowy 10km
77 Beata Jóźwiak 1976 WTÓREK Mogilno Team podstawowy 5km
78 Grzegorz Kaczówka 1980 Strzelno podstawowy 10km
79 ANNA KAMIŃSKA 1995 INOWROCŁAW podstawowy 5km
80 Szymon Kanarek 1977 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica podstawowy 10km
81 Monika Karmonik 1981 Inowrocław podstawowy 5km
82 Marek Karólewski 1955 Inowrocław Solankowi biegacze. podstawowy 5km
83 Janusz Kasprzyk 1966 Strzelno Strzelno Biega podstawowy 10km
84 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław podstawowy 10km
85 Michał Kaźmierczak 1995 Mogilno podstawowy 5km
86 Marcin Kaźmierczak 1978 Strzelno UKS Olimp Strzelno podstawowy 5km
87 Wiktor Kaźmierczak 2009 Strzelno UKS Olimp Strzelno podstawowy 5km
88 Ksenia Kiercz 1987 Kinno podstawowy 5km
89 Hubert Kinowski 1992 Strzelno podstawowy 10km
90 Damian Knop 1989 Koło podstawowy 5km
91 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław Inowrocław Biega podstawowy 5km
92 Mirosław Kopacz 1955 Poznań rozszerzony z koszulką 10km
93 Mariola Kopacz 1955 Poznan rozszerzony z koszulką 5km
94 Remigiusz Koprowski 1961 Strzelno brak klubu rozszerzony z koszulką 5km
95 Paweł Korzycki 2004 Jeziora Wielkie podstawowy 5km
96 Justyna Kostecka 1989 Łubianka podstawowy 5km
97 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team podstawowy 5km
98 Krzysztof Kozak 1966 Strzelno podstawowy 10km
99 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1971 Gniezno Altom Gniezno podstawowy 10km
100 Krzysztof Kozłowski 1985 Toruń podstawowy 5km