Lista startowa - III Rodzinny bieg z przeszkodami

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Szymon Andrzejewski 2013 Mogilno Nie daj się
2 Maja Biernacka 2015 Inowrocław
3 Mikołaj Boroński 2015 Wtelno
4 Brajan Borowski 2013 Poznań Akademia Reissa
5 Tobiasz Brzeziński 2018 Strzelno
6 Staś Caputa 2013 Strzelno
7 Iga Czaplicka 2015 Strzelno UKS Olimp Strzelno
8 Mateusz Czaplicki 2011 Strzelno
9 Filip Czaplicki 2014 Strzelno
10 Franciszek Dziarski 2014 Lednogóra
11 Stanisław Dziarski 2009 Lednogóra
12 Milan Gackowski 2013 Bydgoszcz
13 Zuzanna Gmińska 2015 Strzelno
14 Aleksandra Górna 2009 Jankowo Dolne
15 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
16 Kacper Górny 2010 Jankowo Dolne
17 Kacper Gorny 2015 Trzemeszno
18 Alicja Gościak 2017 Toruń
19 Borys Gościak 2019 Toruń
20 Gabrysia Graczyk 2012 Pakość
21 Jan Gradowski 2018 Strzelno
22 Agata Grecman 2012 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
23 Wojciech Grzelak 2012 Strzelno
24 Patryk Hełminiak 2014 Kraszyce
25 Klaudia Hełminiak 2016 Kraszyce
26 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
27 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
28 Wiktor Kaźmierczak 2009 Strzelno Olimp Strzelno
29 Aniela Kierzkowska 2011 Mogilno
30 Filip Król 2017 Mogilno
31 Piotr Kubiak Wesołowski 2011 Gniewkowo
32 Lena Kudlińska 2013 Radziejów
33 Julia Lachowicz 2016 Jeziora Wielkie
34 Sebastian Lewandowicz 2010 Strzelno
35 Maria Lipińska 2014 Toruń SP 9 Toruń
36 Franciszek Lipiński 2010 Toruń SP 9 Toruń
37 Antonio Makowski 2010 Korzeniew
38 Stanisław Makowski 2012 Korzeniew
39 Anielka Marciniak 2014 Strzelno OSP Strzelno
40 Zuzanna Mikołajczak 2017 Strzelno
41 Igor Natywa 2014 Inowrocław
42 Nikodem Natywa 2011 Mała Nieszawka
43 Gabriel Natywa 2016 Mała Nieszawka
44 Antonina Nowakowska 2015 Tryszczyn
45 Janek Nowakowski 2013 Strzelno Strzelno
46 Emil Nowakowski 2012 Tryszczyn
47 Kacper Nowakowski 2014 STRZELNO
48 Leon Ochocki 2016 Janikowo
49 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
50 Wiktor PAWLIŃSKI 2013 Strzelno
51 Igor PAWLIŃSKI 2016 Strzelno
52 Iwona Piątek 2014 Bydgoszcz
53 Łukasz Piątek 2018 Bydgoszcz
54 Weronika Pietrzak 2014 Włocławek
55 Gabriela Pietrzak 2014 Pakość
56 Filip Pietrzak 2016 Pakość
57 Katarzyna Poliwka 2013 Strzelno Poliwka Team
58 Stanisław Poliwka 2014 Strzelno Poliwka Team
59 Krzysztof Poliwka 2016 Strzelno 88-320
60 Franciszek Przybylski 2019 Mogilno
61 Bartosz Rak 2016 Tuczno
62 Jakub Skrzypski 2012 Radziejów
63 Jakub Śmigielski 2010 Zbytowo
64 Nikola Spiliszewska 2014 Nowa Wieś
65 Leon Stachowiak 2014 Toruń Run PaRaDa Kids
66 Nela Stachowiak 2018 Toruń Run PaRaDa Kids
67 Anna Sulińska 2013 Bydgoszcz
68 Iga Sulińska 2015 Bydgoszcz
69 Kornelia Sułecka 2011 Janikowo
70 Marcel Sułecki 2018 Janikowo
71 Marta Szczecina 2014 Piechcin
72 Mikolaj Szymański 2014 Strzelno
73 Jakub Szymański 2010 Strzelno
74 Miłosz Warzecha 2015 Strzelno UKS Olimp
75 Zuzanna Warzecha 2014 Strzelno
76 Wiktoria Warzecha 2017 Strzelno
77 Fabian Warzecha 2010 Strzelno UKS Olimp
78 Wojciech Wdowiak 2012 Bydgoszcz
79 Olivier Wesołowski 2015 Padniewko
80 Pola Wieżel 2018 Strzelno
81 Aleksandra Wiśniewska 2016 Bydgoszcz
82 Adam Wiśniewski 2011 Bydgoszcz
83 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
84 Iga Łyk 2014 Mogilno
85 Gaja Łyk 2019 Mogilno
86 Gabriel Łykowski 2010 Strzelno