Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Data urodzenia Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
2 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
3 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
4 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
5 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
6 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
7 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
8 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
9 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
10 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
11 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
12 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
13 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
14 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
15 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
16 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
17 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
18 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
19 anita skoczylas 1973 poznań nie
20 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
21 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
22 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
23 Robert Raszczyk 1990 Września tak
24 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
25 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
26 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
27 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
28 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
29 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
30 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
31 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
32 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
33 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
34 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
35 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
36 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
37 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
38 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
39 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
40 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
41 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
42 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
43 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
44 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
45 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
46 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
47 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
48 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
49 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
50 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
51 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
52 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie