Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Data urodzenia Miastosortuj malejąco Klub sportowy Służby mundurowe
1 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
2 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
3 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
4 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
5 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
6 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
7 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
8 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
9 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
10 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
11 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
12 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
13 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
14 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
15 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
16 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
17 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
18 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
19 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
20 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
21 anita skoczylas 1973 poznań nie
22 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
23 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
24 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
25 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
26 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
27 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
28 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
29 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
30 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
31 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
32 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
33 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
34 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
35 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
36 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
37 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
38 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
39 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
40 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
41 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
42 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
43 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
44 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
45 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
46 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
47 Robert Raszczyk 1990 Września tak
48 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
49 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
50 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
51 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
52 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak