Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Data urodzenia Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
2 anita skoczylas 1973 poznań nie
3 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
4 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
5 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
6 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
7 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
8 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
9 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
10 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
11 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
12 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
13 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
14 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
15 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
16 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
17 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
18 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
19 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
20 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
21 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
22 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
23 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
24 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
25 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
26 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
27 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
28 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
29 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
30 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
31 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
32 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
33 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
34 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
35 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
36 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
37 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
38 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
39 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
40 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
41 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
42 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
43 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
44 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
45 Robert Raszczyk 1990 Września tak
46 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
47 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
48 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
49 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
50 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
51 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
52 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie