Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Data urodzenia Miasto Klub sportowy Służby mundurowesortuj malejąco
1 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
2 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
3 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
4 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
5 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
6 anita skoczylas 1973 poznań nie
7 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
8 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
9 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
10 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
11 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
12 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
13 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
14 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
15 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
16 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
17 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
18 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
19 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
20 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
21 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
22 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
23 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
24 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
25 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
26 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
27 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
28 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
29 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
30 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
31 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
32 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
33 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
34 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
35 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
36 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
37 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
38 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
39 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
40 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
41 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
42 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
43 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
44 Robert Raszczyk 1990 Września tak
45 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
46 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
47 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
48 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
49 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
50 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
51 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
52 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak