Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Data urodzeniasortuj malejąco Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
2 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
3 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
4 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
5 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
6 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
7 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
8 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
9 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
10 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
11 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
12 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
13 anita skoczylas 1973 poznań nie
14 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
15 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
16 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
17 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
18 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
19 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
20 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
21 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
22 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
23 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
24 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
25 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
26 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
27 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
28 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
29 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
30 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
31 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
32 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
33 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
34 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
35 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
36 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
37 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
38 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
39 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
40 Robert Raszczyk 1990 Września tak
41 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
42 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
43 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
44 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
45 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
46 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
47 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
48 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
49 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
50 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
51 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
52 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie