Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Data urodzenia Miasto Klub sportowysortuj malejąco Służby mundurowe
1 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
2 anita skoczylas 1973 poznań nie
3 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
4 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
5 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie
6 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
7 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
8 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
9 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
10 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
11 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
12 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
13 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
14 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
15 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
16 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
17 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
18 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
19 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
20 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
21 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
22 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
23 Robert Raszczyk 1990 Września tak
24 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
25 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
26 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
27 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
28 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
29 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
30 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
31 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
32 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
33 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
34 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
35 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
36 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
37 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
38 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
39 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
40 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
41 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
42 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
43 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
44 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
45 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
46 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
47 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
48 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
49 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
50 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
51 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
52 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie