Lista startowa - VI Bieg Powstania Wielkopolskiego 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Data urodzenia Miasto Klub sportowy Służby mundurowe
1 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz nie
2 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań nie
3 Piotr Fabian 1964 Trzciel nie
4 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
5 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
6 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
7 Michał Grabowski 1986 Łowęcin nie
8 Anna Gruszka 1974 Plewiska tak
9 Krzysztof Grzesiak 1962 Śrem nie
10 Artur Hasiński 1978 Poznań Mamy Tę Moc nie
11 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina tak
12 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły tak
13 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo nie
14 Mariusz Kieslich 1962 Poznań tak
15 Darek Kosiorek 1967 Poznań nie
16 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera nie
17 Piotr Marciniak 1965 Milicz nie
18 Józef Małkiński 1957 Bydgoszcz tak
19 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Polska tak
20 Kacha MOTAŁA 1982 Poznań nie
21 Michał Muras 1974 Czarnowo 22.ODN tak
22 MICHAŁ NOJEK 1988 WARSZAWA nie
23 Michał Nowacki 1981 Poznań nie
24 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca nie
25 Jerzy Ochotny 1983 Kłecko nie
26 Jakub Owczarek 1995 Kępno nie
27 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki nie
28 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie nie
29 Jakub Przybylski 1995 Poznań nie
30 Robert Raszczyk 1990 Września tak
31 Artur Rogocki 1979 Orle Arturo Team nie
32 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
33 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie
34 anita skoczylas 1973 poznań nie
35 Adam Śledź 1995 Sulechów BKB Bakcyl/ TRIAMO nie
36 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie
37 Robert Śmigielski 1974 Zielonka Lechici Zielonka nie
38 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września tak
39 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki RunArunRun nie
40 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól nie
41 Daniel Szczygieł 1997 Poznań tak
42 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega nie
43 Marek Szymczak 2000 Kostrzyn nie
44 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań nie
45 Piotr Trzcieliński 2006 Ostrów Wielkopolski nie
46 Joanna Wicenty 1994 Obrzycko Kenijczycy Wronki tak
47 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska nie
48 Jakub Woliński 2002 Wejherowo nie
49 Dariusz Woźniak 1981 Gniezno nie
50 Piotr Żyłka 1991 Poznań nie
51 Jarosław Łęszczak 1984 Gaj Wielki OSADA nie
52 Bartłomiej Łopatka 1984 Września nie