Lista startowa - IV Żniński Bieg Powstańczy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Damian Abramowski 1991 Żnin ABRAM TEAM Tak
2 Mariusz Albiński 1986 Inowrocław WCR i Spółka Tak
3 Sylwia Andrzejewska 1988 Bydgoszcz TEAMOCHAL Tak
4 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno Tak
5 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno Tak
6 Hanna Białoskórska 1995 Gostyń Tak
7 Olga Białoskórska 1965 Gostyń Tak
8 Ewa Białoskórska 1992 Poznań Tak
9 Mateusz Brzykcy 1993 Poznań Tak
10 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA Tak
11 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza Tak
12 Jan Dębski 1952 Sucharzewo Tak
13 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Tak
14 Bartłomiej Domański 1989 Płock Tak
15 Anna Duda-Nowicka 1981 KCYNIA Kcynia Biegacze Team Tak
16 Marcin Dudek 1995 Żnin Latający Dudek Tak
17 Joanna Dudek 1989 Żnin Gmina Żnin Tak
18 Anna Felcyn 1978 Gorzyce Pałuki Running Team Tak
19 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią Tak
20 Stanisław Goclik 1961 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Tak
21 Rafał Gondek 1986 Występ Tak
22 Łukasz Graczyk 1983 Żnin Tak
23 Anna Grecman 1979 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate Tak
24 Błażej Gregor 1986 Piechcin 1 BLWL Inowrocław Tak
25 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin HERNIK TEAM Tak
26 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin HERNIK TEAM Tak
27 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin LEJDIS ŻNIN Tak
28 Radosław Grzelak 1977 Łochowo Następny Krok Team Tak
29 Weronika Grzeszak 1989 Mogilno Tak
30 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno Tak
31 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Tiger Fight Club Inowrocław Tak
32 Dominik Głowacki 2002 Inowrocław Tiger Fight Club Inowrocław Tak
33 Filip Głowacki 2004 Inowrocław Tiger Fight Club Inowrocław Tak
34 Przemysław Głowacki 1990 Inowrocław Tak
35 ANNA HADOWSKA 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate Tak
36 Alicja HADOWSKA 2004 Pniewy 13 a Tak
37 Marcin Hadowski 1979 Pniewy 13 a Tak
38 Piotr Hadowski 1982 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate Tak
39 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuckie Ultra Dziki Tak
40 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners Tak
41 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń MKL Toruń Tak
42 JANUSZ JAWORSKI 1963 TOPORZYSKO Tak
43 SZYMON JÓŹWIAK 1990 SKOKI Tak
44 MARTA KACZMAREK 1991 SKOKI Tak
45 Joanna Kalota 1989 Toruń #zalinametyteam Nie
46 Tomasz Kamelski 1983 Inowrocław IKSK INOWROCŁAW Tak
47 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin Tak
48 Monika Karmonik 1981 INOWROCŁAW Tak
49 Arkadiusz Kaźmierczak 1976 Inowrocław WCR i Spółka Tak
50 Paweł Kehl 1974 Płock Tak
51 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia @Biegacze Kcynia Team Tak
52 Dawid Kolasa 1984 Żnin Gmina Żnin Tak
53 Patrycja Koralewska 1993 Gębice Tak
54 Mariusz Kosek 1972 Bydgoszcz RCI Tak
55 Edward Kowalczyk 1962 Inowrocław Tak
56 Jakub Kowalczyk 1996 Poznań Warta Poznań Nie
57 Dawid Kołodziejski 1992 Żnin Nie
58 Bartosz Kryske 1985 Białe Błota Nie
59 Czesław Krysztofiak 1954 Gąsawa Tak
60 Szymon Książek 1986 Inowrocław Tak
61 Agnieszka Książek 1986 Inowrocław Tak
62 Bartłomiej Kubiak 1983 Inowrocław Tak
63 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek Tak
64 Mieczysław Kunz 1972 Toruń AZS UMK Toruń Tak
65 Łukasz Kwiatkowski 1983 Rogowo #PowiatŻnińskiAktywnie Tak
66 Paweł Kłos 2000 Janikowo Tak
67 Lidia Lament 1955 Inowrocław Tak
68 Emilia Leszczyńska 1974 Cotoń Tak
69 Krzysztof Lis 1980 Inowrocław Tak
70 Robert Luchowski 1971 Żnin Tak
71 Jarosław Maciejewicz 1989 Inowrocław WOT Tak
72 Kamila Maciejewska 1981 Barcin #slimakibarcin Tak
73 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Pałuki Running Team Tak
74 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Pałuki Running Team Tak
75 Józef Malkiński 1957 Bydgoszcz Tak
76 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Gmina Żnin Tak
77 Dawid Małacha 1995 Żnin Pałuki Running Team Tak
78 Leszek Moczyński 1951 Bydgoszcz Bydgoszcz Biega Tak
79 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team Tak
80 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo Tak
81 Filip Muszyński 1986 Barcin Extremalni Mogilno Tak
82 Katarzyna Napierała 1982 Żnin KS Szosa Żnin Tak
83 Paweł Napierała 1994 Kcynia Tak
84 DARIUSZ NAWROCKI 1976 ŁABISZYN Łabiszyn Runners Tak
85 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce Pałuki Running Team Tak
86 Przemysław Niedbalski 1972 Gorzyce Pałuki Running Team Tak
87 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners Tak
88 Emilia Nitka 1996 Janowiec Wielkopolski Tak
89 Kamil Nitka 1995 Janowiec Wielkopolski Tak
90 Joanna Noga 1999 Janikowo Tak
91 Maciej Obrzanowski 1969 Zamość Tak
92 Karol Osiński 1983 JAroszewo Gmina Żnin Tak
93 Magdalena Pacanowska 1991 Kołuda Wielka Tak
94 Wojciech Pawlak 1973 Bydgoszcz Tak
95 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko Nie
96 Marcin PAWŁOWSKI 1978 Inowrocław 82blp Nie
97 Radosław Pawłowski 1967 Zielonka Tak
98 Tomasz Pawłowski 1993 Zielonka Tak
99 Michał Pałka 1979 Barcin #slimakibarcin Tak
100 Radosław Pender 2004 Wójcin Nie