Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
201 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
202 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew
203 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
204 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo KB Aktywni Środa Wielkopolska
205 Joanna Markuszewska-Orpel 1985 Kamionki
206 Artur Jędrzejczak 1985 Kamionki WLKP Mountains Ultra
207 Krzysztof Stachowiak 1985 Jeziory Małe
208 Piotr Nyczke 1992 Jarocin Franciszków Club
209 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin Ruch Przyjaciół Harcerstwa ZHP Hufiec Jarocin
210 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
211 Szymon Szar 1979 Grudziądz SZAR RUN TEAM
212 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
213 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
214 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
215 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
216 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno
217 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno Night Runners Gniezno
218 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
219 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
220 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
221 Michał Ostach 1981 Gniezno ZDROWA KOSTKA Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
222 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
223 Adrian Ziułkowski 1990 Dominowo
224 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
225 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
226 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
227 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak 12 BWOT
228 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo
229 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
230 Karolina Kardasz 1989 Chocicza
231 Łukasz Ostrowski 1982 Brodowo Antex Team
232 Nikodem Urbanowicz 1987 Brodowo
233 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
234 Andrzej Szalaty 1975 Borzykowo KB Kosynier Września
235 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
236 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
237 Magdalena Olszewska 1979 Biernatki Biegacze z Przylesia
238 Wioletta Skornia 1970 Biernatki Piegacze z Przylesia
239 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
240 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki