Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
201 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
202 Jan Żurek 1960 Strzałkowo Biegający emeryt
203 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo
204 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
205 Jarosław Grzywaczyk 1994 Suchy Las
206 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
207 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy las Maratończyk Poznań
208 Mateusz Włodarczyk 1987 Sulęcinek Homag Run
209 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
210 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
211 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
212 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
213 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
214 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
215 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
216 Piotr Nowaczewski 1975 Trzemeszno
217 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
218 Mariusz Steczkiewicz 1979 TULCE 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
219 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
220 Roman Drzymała 1976 Ujazd
221 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd
222 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
223 Mariusz Wojciechowski 1984 Wrzesnia
224 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
225 Sebastian Fajka 1999 Września Night Runners Września
226 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
227 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września
228 Adam Starzemski 1986 Września
229 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
230 Jacek Zieliński 1986 Września UKS Wrzesińska Akademia Szachowa
231 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września.
232 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
233 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
234 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie
235 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
236 Marcin Machajewski 1996 Zaniemyśl
237 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
238 Adam Konieczny 1992 Zaniemysl
239 Tomasz Przybylski 1974 Zielniki
240 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA