Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
201 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
202 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
203 Sylwia Loba 1971 Poznań Świerczewo Run
204 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
205 Szymon Fenikowski 1976 Poznań Pro366 / Świerczewo Run
206 Szymon Szar 1979 Grudziądz SZAR RUN TEAM
207 Sławka Olejniczak 1977 Poznań
208 Sławomir Rosiak 1970 Środa wlkp Drużyna Szpiku\Polonia Środa
209 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
210 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo KB Aktywni Środa Wielkopolska
211 Tomasz Ludwiczak 1973 Środa Wielkopolska
212 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla
213 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
214 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
215 Tomasz Przybylski 1974 Zielniki
216 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
217 Tomasz Giera 1976 Poznań
218 Tomasz Urbanowicz 1969 Miłosław (woj. wielkopolskie) Browar Miłosław
219 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
220 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
221 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
222 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
223 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
224 Wiesław Rejek 1955 Krobia
225 Wioletta Skornia 1970 Biernatki Piegacze z Przylesia
226 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
227 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
228 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
229 Wojciech Świętek 1963 Poznań gRUNwald team
230 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
231 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
232 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa/Homag Run Team
233 Zuzanna Taranczewska 1985 Środa Wielkopolska
234 Łukasz Suwiczak 1984 Środa Wielkopolska
235 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
236 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
237 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
238 Łukasz Naganowski 1991 Śrem
239 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
240 Łukasz Ostrowski 1982 Brodowo Antex Team