Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
201 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
202 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski 12b
203 Sylwia Loba 1971 Poznań Świerczewo Run
204 Sławomir Rosiak 1970 Środa wlkp Drużyna Szpiku\Polonia Środa
205 Paweł Kolan 1970 Poznań Pędzące Leniwce
206 Wioletta Skornia 1970 Biernatki Piegacze z Przylesia
207 Piotr Musielak 1970 Poznań Adrian Żakowski TEAM Dogonić Czołówkę. Sportowa Paczka UP P -ń 56
208 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
209 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września.
210 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
211 Tomasz Urbanowicz 1969 Miłosław (woj. wielkopolskie) Browar Miłosław
212 Damian Loba 1969 Poznań Świerczewo Run
213 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
214 Jarosław Rozmiarek 1968 Środa Wielkopolska Polonia Środa
215 Ernest Iwańczuk 1968 Sulęcinek Polonia Środa
216 Darek Kosiorek 1967 Poznań
217 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
218 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
219 Jacek Grajzer 1966 Poznan
220 Maciej Majewski 1966 Poznań
221 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
222 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
223 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
224 Wojciech Świętek 1963 Poznań gRUNwald team
225 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
226 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
227 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
228 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września
229 Jan Żurek 1960 Strzałkowo Biegający emeryt
230 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
231 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
232 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
233 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno Night Runners Gniezno
234 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
235 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
236 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
237 Wiesław Rejek 1955 Krobia
238 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
239 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
240 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
241 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września