Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
201 Michał Kaczmarek 1989 Poznań
202 Anna Głowińska 1989 Środa Wielkopolska Polonia Środa
203 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
204 Adrian Ziułkowski 1990 Dominowo
205 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
206 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
207 Łukasz Naganowski 1991 Śrem
208 Dominik Rogowski 1991 Środa Wielkopolska
209 Jakub Węclawiak 1991 Orzechowo Franciszków Club
210 Krzysztof Konrad Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
211 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
212 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
213 Katarzyna Chojnacka 1991 Środa Wielkopolska
214 Piotr Nyczke 1992 Jarocin Franciszków Club
215 Adam Konieczny 1992 Zaniemysl
216 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy las Maratończyk Poznań
217 Marta Grzelak 1993 Poznań
218 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
219 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp Polonia Środa
220 Karol Nagucki 1993 Opalenica
221 Magdalena Grynia 1993 Środa Wielkopolska
222 Robert Lepczak 1993 Środa Wielkopolska Decora Running Team
223 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
224 Klaudia Korcz 1993 Śródka 25 b
225 Jarosław Grzywaczyk 1994 Suchy Las
226 Paweł Rogowski 1994 Poznań
227 Mateusz Kachel 1995 Środa Wielkopolska
228 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Orbit Team
229 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
230 Alicja Płaczek 1996 Poznań RTE (RZ)
231 Marcin Machajewski 1996 Zaniemyśl
232 Błażej Kaczor 1997 Środa Wlkp Polonia Środa
233 Mikołaj Bodylski 1997 Środa Wielkopolska
234 Patryk Stratyński 1998 Orzechowo
235 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa
236 Mariusz Krajewski 1998 Środa Wielkopolska
237 Sebastian Fajka 1999 Września Night Runners Września
238 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
239 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
240 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew