Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
102 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
103 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
104 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
105 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
106 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
107 Angelina Kuśnierek 1987 Poznań
108 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
109 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp
110 Robert Kłosin 1973 Poznań Świwrczewo Run
111 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
112 Robert Lepczak 1993 Środa Wielkopolska Decora Running Team
113 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
114 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
115 Krystian Leżała 1981 Sroda Wlkp. Polonia Środa
116 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
117 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
118 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
119 Damian Loba 1969 Poznań Świerczewo Run
120 Sylwia Loba 1971 Poznań Świerczewo Run
121 Tomasz Ludwiczak 1973 Środa Wielkopolska
122 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
123 Marcin Machajewski 1996 Zaniemyśl
124 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
125 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
126 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo KB Aktywni Środa Wielkopolska
127 Maciej Majewski 1966 Poznań
128 Marek Makowski 1976 Śrem
129 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
130 Joanna Markuszewska-Orpel 1985 Kamionki
131 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
132 Mariusz Matecki 1973 Poznan Minionki Daschera
133 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
134 Magdalena Matysiak 1980 Poznań Powrót do Korzeni
135 Marek Małecki 1975 Orzechowo
136 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla
137 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
138 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
139 Marcin Michalak 1986 Poznań
140 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
141 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
142 Marcin Mrówka 1978 Kórnik
143 Piotr Musielak 1970 Poznań Adrian Żakowski TEAM Dogonić Czołówkę. Sportowa Paczka UP P -ń 56
144 Łukasz Naganowski 1991 Śrem
145 Karol Nagucki 1993 Opalenica
146 Angelika Nolka 1979 Miłosław Szymkowiak Team
147 Piotr Nowaczewski 1975 Trzemeszno
148 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno
149 Piotr Nyczke 1992 Jarocin Franciszków Club
150 Sławomir Olejnik 1974 Września KB Kosynier Września
151 Magdalena Olszewska 1979 Biernatki Biegacze z Przylesia
152 Michał Ostach 1981 Gniezno ZDROWA KOSTKA Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
153 Łukasz Ostrowski 1982 Brodowo Antex Team
154 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń #ŚwierczewoRun
155 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń #ŚwierczewoRun / SPP Team
156 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
157 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
158 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
159 Mateusz Perkielewicz 1987 Środa Wielkopolska Franciszków Club
160 Kamila Piątek 1989 Poznań
161 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
162 Tomasz Przybylski 1974 Zielniki
163 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
164 Przemysław Pucek 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
165 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
166 Alicja Płaczek 1996 Poznań RTE (RZ)
167 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa
168 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
169 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
170 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
171 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
172 Wiesław Rejek 1955 Krobia
173 Arleta Rogalińska 1971 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
174 Artur Rogaliński 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
175 Dominik Rogowski 1991 Środa Wielkopolska
176 Paweł Rogowski 1994 Poznań
177 Sławomir Rosiak 1970 Środa wlkp Drużyna Szpiku\Polonia Środa
178 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
179 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
180 Jarosław Rozmiarek 1968 Środa Wielkopolska Polonia Środa
181 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie
182 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
183 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
184 Marciin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
185 Wioletta Skornia 1970 Biernatki Piegacze z Przylesia
186 Karolina Skubel 1984 Konarskie Z miłości do zdrowia
187 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
188 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pro366
189 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team
190 Anna Sroka 1987 Środa Wlkp.
191 Krzysztof Stachowiak 1985 Jeziory Małe
192 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
193 Maciej Stachurski 1984 Poznań
194 Adam Starzemski 1986 Września
195 Mariusz Steczkiewicz 1979 TULCE 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
196 Krzysztof Stefankiewicz 1982 Środa Wielkopolska
197 Piotr Stefanowicz 1977 Brodowo Polonia Środa
198 Patryk Stratyński 1998 Orzechowo
199 Jakub Strugała 1985 Poznań RTE (RZ)
200 Łukasz Suwiczak 1984 Środa Wielkopolska