Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
101 Iwona Żukowska 1986 Środa wielkopolska KB Kosynier Września
102 Jarosław Rozmiarek 1968 Środa Wielkopolska Polonia Środa
103 Anna Głowińska 1989 Środa Wielkopolska Polonia Środa
104 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
105 Marzena Adamski 1981 Środa Wielkopolska
106 Sebastian Król 1985 Środa Wielkopolska
107 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
108 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
109 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa/Homag Run Team
110 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
111 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
112 Grzegorz Klisowski 1980 Środa Wielkopolska Polonia Środa
113 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
114 Mariusz Krajewski 1998 Środa Wielkopolska
115 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
116 Mateusz Perkielewicz 1987 Środa Wielkopolska Franciszków Club
117 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
118 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska TrackRun Środa Wlkp.
119 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem
120 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
121 Marek Makowski 1976 Śrem
122 Łukasz Naganowski 1991 Śrem
123 Marianna Trębacz 1984 Puszczykowo
124 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa
125 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań #ŚwierczewoRun
126 Magdalena Matysiak 1980 Poznań Powrót do Korzeni
127 Paweł Kolan 1970 Poznań Pędzące Leniwce
128 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #BIEGACZE
129 Marta Binkowska 1988 Poznan Świerczewo Run
130 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Ciastki. pz
131 Maciej Stachurski 1984 Poznań
132 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
133 Piotr Hańczak 1977 Poznań #ŚwierczewoRun
134 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
135 Wojciech Świętek 1963 Poznań gRUNwald team
136 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
137 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
138 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań #ŚwierczewoRun
139 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
140 Damian Loba 1969 Poznań Świerczewo Run
141 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
142 Sylwia Loba 1971 Poznań Świerczewo Run
143 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
144 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
145 Mariusz Matecki 1973 Poznan Minionki Daschera
146 Magdalena Kośmider 1979 Poznań
147 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
148 Marcin Michalak 1986 Poznań
149 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
150 Marlena Drajerczak 1976 Poznań M&M Biegamy Razem
151 Kamila Piątek 1989 Poznań
152 Marek Kościelniak 1977 Poznań M&M Biegamy Razem
153 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza
154 Robert Kłosin 1973 Poznań Świwrczewo Run
155 Karolina Bączyk 1985 Poznań Świwrczewo Run
156 Michał Kaczmarek 1989 Poznań
157 Maria Słapek 1978 Poznan Luboński Klub Biegacza
158 Darek Kosiorek 1967 Poznań
159 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
160 Paweł Rogowski 1994 Poznań
161 Szymon Fenikowski 1976 Poznań Pro366 / Świerczewo Run
162 Jacek Grajzer 1966 Poznan
163 Piotr Musielak 1970 Poznań Adrian Żakowski TEAM Dogonić Czołówkę. Sportowa Paczka UP P -ń 56
164 Jakub Strugała 1985 Poznań RTE (RZ)
165 Tomasz Giera 1976 Poznań
166 Angelina Kuśnierek 1987 Poznań
167 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
168 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
169 Alicja Płaczek 1996 Poznań RTE (RZ)
170 Maciej Majewski 1966 Poznań
171 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pro366
172 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team
173 Marek Małecki 1975 Orzechowo
174 Jakub Węclawiak 1991 Orzechowo Franciszków Club
175 Patryk Stratyński 1998 Orzechowo
176 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
177 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
178 Mariusz Adamczak 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
179 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
180 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
181 Karol Nagucki 1993 Opalenica
182 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
183 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa
184 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla
185 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
186 Krzysztof Wojtaszak 1984 Murzynowo Leśne Franciszków Club
187 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
188 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
189 Tomasz Urbanowicz 1969 Miłosław (woj. wielkopolskie) Browar Miłosław
190 Roman Jerzykiewicz 1972 Miłosław
191 Angelika Nolka 1979 Miłosław Szymkowiak Team
192 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek Rozbiegany Lwówek
193 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń #ŚwierczewoRun
194 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń #ŚwierczewoRun / SPP Team
195 Wiesław Rejek 1955 Krobia
196 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
197 Marciin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
198 Józef Grzesiak 1972 Kostrzyn
199 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
200 Boguslaw Zgarda 1978 Kórnik