Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Maciej Majewski 1966 Poznań
102 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
103 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
104 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
105 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
106 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
107 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
108 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
109 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
110 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
111 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
112 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
113 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
114 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
115 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
116 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
117 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
118 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
119 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
120 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
121 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
122 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
123 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
124 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
125 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
126 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
127 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
128 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
129 Karolina Matelska 1980 Plewiska
130 Karol Nagucki 1993 Opalenica
131 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
132 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
133 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
134 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
135 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
136 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
137 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
138 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
139 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
140 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
141 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
142 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
143 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
144 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
145 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
146 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
147 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
148 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
149 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
150 Jacek Karaś 1979 Poznań
151 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
152 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
153 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
154 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
155 Henryk Roszak 1968 Gniezno
156 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
157 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
158 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
159 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
160 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
161 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
162 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
163 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
164 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
165 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
166 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
167 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
168 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
169 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
170 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
171 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
172 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
173 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
174 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
175 Darek Kosiorek 1967 Poznań
176 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
177 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
178 Cezary Bokun 1984 Września
179 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
180 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
181 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
182 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
183 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
184 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
185 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
186 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
187 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
188 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
189 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
190 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
191 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
192 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
193 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
194 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
195 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
196 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
197 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
198 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
199 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
200 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta