Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
102 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
103 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
104 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
105 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
106 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
107 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
108 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
109 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
110 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
111 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
112 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
113 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
114 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
115 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
116 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
117 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
118 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
119 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
120 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
121 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
122 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
123 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
124 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
125 Maciej Stachurski 1984 Poznań
126 Maciej Majewski 1966 Poznań
127 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
128 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
129 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
130 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
131 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
132 Marcin Szymczak 1978 Poznań
133 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
134 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
135 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
136 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
137 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
138 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
139 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
140 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
141 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
142 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
143 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
144 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
145 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
146 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
147 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
148 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
149 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
150 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
151 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
152 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
153 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
154 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
155 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
156 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
157 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
158 Paulina Tomaszewska 1981 Września
159 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
160 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
161 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
162 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
163 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
164 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
165 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
166 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
167 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
168 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
169 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
170 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
171 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
172 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
173 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
174 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
175 Robert Rataj 1973 Poznań
176 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
177 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
178 Robert Puwalowski 1978 Poznań
179 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
180 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
181 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
182 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
183 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
184 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
185 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
186 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
187 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
188 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
189 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
190 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
191 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
192 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
193 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
194 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
195 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
196 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
197 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
198 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
199 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
200 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze