Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
101 Paulina Tomaszewska 1981 Września
102 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
103 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
104 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
105 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
106 Karolina Matelska 1980 Plewiska
107 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
108 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
109 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
110 Jacek Karaś 1979 Poznań
111 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
112 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
113 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
114 Marcin Szymczak 1978 Poznań
115 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
116 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
117 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
118 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
119 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
120 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
121 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
122 Robert Puwalowski 1978 Poznań
123 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
124 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
125 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
126 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
127 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
128 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
129 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
130 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
131 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
132 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
133 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
134 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
135 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
136 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
137 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
138 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
139 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
140 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
141 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
142 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
143 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
144 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
145 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
146 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
147 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
148 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
149 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
150 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
151 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
152 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
153 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
154 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
155 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
156 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
157 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
158 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
159 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
160 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
161 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
162 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
163 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
164 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
165 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
166 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
167 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
168 Robert Rataj 1973 Poznań
169 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
170 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
171 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
172 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
173 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
174 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
175 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
176 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
177 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
178 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
179 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
180 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
181 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
182 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
183 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
184 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
185 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
186 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
187 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
188 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
189 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
190 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
191 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
192 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
193 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
194 Henryk Roszak 1968 Gniezno
195 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
196 Darek Kosiorek 1967 Poznań
197 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
198 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
199 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
200 Maciej Majewski 1966 Poznań