Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
101 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
102 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
103 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
104 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
105 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
106 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
107 Marcin Szymczak 1978 Poznań
108 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
109 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
110 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
111 Jacek Karaś 1979 Poznań
112 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
113 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
114 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
115 Karolina Matelska 1980 Plewiska
116 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
117 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
118 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
119 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
120 Paulina Tomaszewska 1981 Września
121 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
122 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
123 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
124 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
125 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
126 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
127 Zbigniew Bojański 1982 Września
128 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
129 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
130 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
131 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
132 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
133 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
134 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
135 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
136 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
137 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
138 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
139 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
140 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
141 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
142 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
143 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
144 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
145 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
146 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
147 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
148 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
149 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
150 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
151 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
152 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
153 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
154 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
155 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
156 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
157 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
158 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
159 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
160 Maciej Stachurski 1984 Poznań
161 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
162 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
163 Cezary Bokun 1984 Września
164 Witold Florczak 1984 Kotlin
165 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
166 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
167 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
168 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
169 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
170 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
171 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
172 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
173 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
174 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
175 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
176 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
177 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
178 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
179 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
180 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
181 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
182 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
183 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
184 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
185 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
186 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
187 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
188 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
189 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
190 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
191 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
192 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
193 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
194 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
195 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
196 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
197 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
198 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
199 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
200 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa