Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
101 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
102 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo
103 Marcin Mrówka 1978 Kórnik
104 Boguslaw Zgarda 1978 Kórnik
105 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
106 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
107 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Śoda
108 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń #ŚwierczewoRun
109 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza
110 Maria Słapek 1978 Poznan Luboński Klub Biegacza
111 Mariusz Steczkiewicz 1979 TULCE 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
112 Magdalena Kośmider 1979 Poznań
113 Magdalena Olszewska 1979 Biernatki Biegacze z Przylesia
114 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska Decora Running Team
115 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp
116 Szymon Szar 1979 Grudziądz SZAR RUN TEAM
117 Angelika Nolka 1979 Miłosław Szymkowiak Team
118 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
119 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
120 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
121 Grzegorz Klisowski 1980 Środa Wielkopolska Polonia Środa
122 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pro366
123 Magdalena Matysiak 1980 Poznań Powrót do Korzeni
124 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
125 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
126 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań #ŚwierczewoRun
127 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
128 Joanna Bojar 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
129 Marzena Adamski 1981 Środa Wielkopolska
130 Jarosław Dydymski 1981 Środa Wlkp. La Liga
131 Krystian Leżała 1981 Sroda Wlkp. Polonia Środa
132 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
133 Paulina Tomaszewska 1981 Września
134 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
135 Michał Ostach 1981 Gniezno ZDROWA KOSTKA Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
136 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
137 Ernest Grobelny 1982 Środa Wielkopolska
138 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
139 Krzysztof Stefankiewicz 1982 Środa Wielkopolska
140 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
141 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team
142 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
143 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd
144 Mariusz Adamczak 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
145 Łukasz Ostrowski 1982 Brodowo Antex Team
146 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
147 Kinga Dudek-Dydymska 1982 Środa Wlkp.
148 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
149 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
150 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
151 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
152 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
153 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
154 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
155 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo KB Aktywni Środa Wielkopolska
156 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #BIEGACZE
157 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie
158 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem
159 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp Polonia Środa
160 Mariusz Wojciechowski 1984 Wrzesnia
161 Krzysztof Wojtaszak 1984 Murzynowo Leśne Franciszków Club
162 Karolina Skubel 1984 Konarskie Z miłości do zdrowia
163 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak 12 BWOT
164 Maciej Stachurski 1984 Poznań
165 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu
166 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
167 Łukasz Suwiczak 1984 Środa Wielkopolska
168 Marianna Trębacz 1984 Puszczykowo
169 Joanna Markuszewska-Orpel 1985 Kamionki
170 Karolina Bączyk 1985 Poznań Świwrczewo Run
171 Sebastian Król 1985 Środa Wielkopolska
172 Maciej Walkowiak 1985 Środa Wlkp Polonia Środa
173 Krystian Diduszko 1985 Środa Wlkp.
174 Julia Banaszak 1985 Środa Wlkp. Polonia Środa
175 Jakub Strugała 1985 Poznań RTE (RZ)
176 Krzysztof Stachowiak 1985 Jeziory Małe
177 Artur Jędrzejczak 1985 Kamionki WLKP Mountains Ultra
178 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
179 Adam Starzemski 1986 Września
180 Jacek Zieliński 1986 Września UKS Wrzesińska Akademia Szachowa
181 Iwona Żukowska 1986 Środa wielkopolska KB Kosynier Września
182 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
183 Marcin Michalak 1986 Poznań
184 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
185 Nikodem Urbanowicz 1987 Brodowo
186 Przemysław Wieruszewski 1987 Środa Wielkopolska
187 Mateusz Włodarczyk 1987 Sulęcinek Homag Run
188 Mateusz Perkielewicz 1987 Środa Wielkopolska Franciszków Club
189 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa/Homag Run Team
190 Anna Sroka 1987 Środa Wlkp.
191 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
192 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
193 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
194 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
195 Angelina Kuśnierek 1987 Poznań
196 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
197 Grzegorz Gaworski 1988 Środa Wlkp
198 Mateusz Korcz 1988 Śródka 25 b
199 Marta Binkowska 1988 Poznan Świerczewo Run
200 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run