Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
101 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
102 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
103 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
104 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
105 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
106 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
107 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
108 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
109 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
110 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
111 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
112 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
113 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
114 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
115 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
116 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
117 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
118 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
119 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
120 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
121 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
122 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
123 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
124 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
125 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
126 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
127 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
128 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
129 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
130 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
131 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
132 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
133 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
134 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
135 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
136 Paulina Tomaszewska 1981 Września
137 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
138 Robert Rataj 1973 Poznań
139 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
140 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
141 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
142 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
143 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
144 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
145 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
146 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
147 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
148 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
149 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
150 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
151 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
152 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
153 Henryk Roszak 1968 Gniezno
154 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
155 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
156 Witold Florczak 1984 Kotlin
157 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
158 Darek Kosiorek 1967 Poznań
159 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
160 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
161 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
162 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
163 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
164 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
165 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
166 Marcin Szymczak 1978 Poznań
167 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
168 Karol Nagucki 1993 Opalenica
169 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
170 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
171 Maciej Stachurski 1984 Poznań
172 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
173 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
174 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
175 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
176 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
177 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
178 Maciej Majewski 1966 Poznań
179 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
180 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
181 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
182 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
183 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
184 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
185 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
186 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
187 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
188 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
189 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
190 Wiesław Rejek 1955 Krobia
191 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
192 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
193 Cezary Bokun 1984 Września
194 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
195 Zbigniew Bojański 1982 Września
196 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
197 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
198 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
199 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
200 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska