Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
101 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
102 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
103 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
104 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
105 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
106 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
107 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
108 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
109 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
110 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
111 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
112 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
113 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
114 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
115 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
116 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
117 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
118 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
119 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
120 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
121 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
122 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
123 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
124 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
125 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
126 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
127 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
128 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
129 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
130 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
131 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
132 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
133 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
134 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
135 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
136 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
137 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
138 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
139 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
140 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
141 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
142 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
143 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
144 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
145 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
146 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
147 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
148 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
149 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
150 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
151 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
152 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
153 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
154 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
155 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
156 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
157 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
158 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
159 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
160 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
161 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
162 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
163 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
164 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
165 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
166 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
167 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
168 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
169 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
170 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
171 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
172 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
173 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
174 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
175 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
176 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
177 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
178 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
179 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
180 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
181 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
182 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
183 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
184 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
185 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
186 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
187 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
188 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
189 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
190 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
191 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
192 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
193 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
194 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
195 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
196 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
197 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
198 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
199 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
200 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego