Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
102 Karolina Matelska 1980 Plewiska
103 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
104 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
105 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
106 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
107 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
108 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
109 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
110 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
111 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
112 Maciej Majewski 1966 Poznań
113 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
114 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
115 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
116 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
117 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
118 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
119 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
120 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
121 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
122 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
123 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
124 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
125 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
126 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
127 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
128 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
129 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
130 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
131 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
132 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
133 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
134 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
135 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
136 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
137 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
138 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
139 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
140 Darek Kosiorek 1967 Poznań
141 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
142 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
143 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
144 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
145 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
146 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
147 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
148 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
149 Jacek Karaś 1979 Poznań
150 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
151 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
152 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
153 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
154 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
155 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
156 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
157 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
158 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
159 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
160 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
161 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
162 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
163 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
164 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
165 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
166 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
167 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
168 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
169 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
170 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
171 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
172 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
173 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
174 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
175 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
176 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
177 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
178 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
179 Witold Florczak 1984 Kotlin
180 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
181 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
182 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
183 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
184 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
185 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
186 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
187 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
188 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
189 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
190 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
191 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
192 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
193 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
194 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
195 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
196 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
197 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
198 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
199 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
200 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz