Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
2 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
3 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
4 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
5 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
6 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
7 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
8 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
9 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
10 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
11 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
12 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
13 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
14 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
15 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
16 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
17 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
18 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
19 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
20 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
21 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
22 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
23 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
24 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
25 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
26 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
27 Paulina Tomaszewska 1981 Września
28 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
29 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
30 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
31 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
32 Marcin Szymczak 1978 Poznań
33 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
34 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
35 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
36 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
37 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
38 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
39 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
40 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
41 Maciej Stachurski 1984 Poznań
42 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
43 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
44 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
45 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
46 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
47 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
48 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
49 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
50 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
51 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
52 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
53 Henryk Roszak 1968 Gniezno
54 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
55 Wiesław Rejek 1955 Krobia
56 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
57 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
58 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
59 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
60 Robert Rataj 1973 Poznań
61 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
62 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
63 Robert Puwalowski 1978 Poznań
64 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
65 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
66 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
67 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
68 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
69 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
70 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
71 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
72 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
73 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
74 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
75 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
76 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
77 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
78 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
79 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
80 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
81 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
82 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
83 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
84 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
85 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
86 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
87 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
88 Karol Nagucki 1993 Opalenica
89 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
90 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
91 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
92 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
93 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
94 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
95 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
96 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
97 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
98 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
99 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
100 Estera Matysiak 1985 Orzechowo