Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
102 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
103 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
104 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
105 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
106 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
107 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
108 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
109 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
110 Maciej Majewski 1966 Poznań
111 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
112 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
113 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
114 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
115 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
116 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
117 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
118 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
119 Karolina Matelska 1980 Plewiska
120 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
121 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
122 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
123 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
124 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
125 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
126 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
127 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
128 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
129 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
130 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
131 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
132 Karol Nagucki 1993 Opalenica
133 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
134 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
135 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
136 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
137 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
138 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
139 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
140 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
141 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
142 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
143 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
144 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
145 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
146 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
147 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
148 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
149 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
150 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
151 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
152 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
153 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
154 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
155 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
156 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
157 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
158 Robert Puwalowski 1978 Poznań
159 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
160 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
161 Robert Rataj 1973 Poznań
162 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
163 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
164 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
165 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
166 Wiesław Rejek 1955 Krobia
167 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
168 Henryk Roszak 1968 Gniezno
169 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
170 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
171 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
172 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
173 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
174 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
175 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
176 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
177 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
178 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
179 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
180 Maciej Stachurski 1984 Poznań
181 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
182 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
183 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
184 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
185 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
186 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
187 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
188 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
189 Marcin Szymczak 1978 Poznań
190 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
191 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
192 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
193 Paulina Tomaszewska 1981 Września
194 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
195 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
196 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
197 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
198 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
199 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
200 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska