Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
2 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
3 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
4 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
5 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
6 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
7 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
8 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
9 Zbigniew Bojański 1982 Września
10 Cezary Bokun 1984 Września
11 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
12 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz
13 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
14 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
15 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
16 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
17 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
18 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
19 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
20 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
21 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
22 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
23 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
24 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
25 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
26 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
27 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
28 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
29 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
30 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
31 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
32 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
33 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
34 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
35 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
36 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
37 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
38 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
39 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
40 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
41 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
42 Witold Florczak 1984 Kotlin
43 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
44 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
45 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
46 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
47 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
48 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
49 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
50 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
51 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
52 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
53 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
54 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
55 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
56 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
57 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
58 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
59 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
60 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
61 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
62 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
63 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
64 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
65 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
66 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
67 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
68 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
69 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
70 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
71 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
72 Jacek Karaś 1979 Poznań
73 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
74 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
75 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
76 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
77 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
78 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
79 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
80 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
81 Darek Kosiorek 1967 Poznań
82 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
83 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
84 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
85 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
86 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
87 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
88 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
89 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
90 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
91 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
92 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
93 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
94 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
95 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
96 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
97 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
98 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
99 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
100 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa