Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
2 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
3 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
4 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
5 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
6 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
7 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
8 Paulina Tomaszewska 1981 Września
9 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
10 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
11 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
12 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
13 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
14 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
15 Zbigniew Bojański 1982 Września
16 Cezary Bokun 1984 Września
17 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
18 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
19 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
20 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
21 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
22 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
23 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
24 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
25 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
26 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
27 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
28 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
29 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
30 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
31 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
32 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz
33 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
34 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
35 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
36 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
37 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
38 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
39 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
40 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
41 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
42 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
43 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
44 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
45 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
46 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
47 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
48 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
49 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
50 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
51 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
52 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
53 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
54 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
55 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
56 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
57 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
58 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
59 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
60 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
61 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
62 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
63 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
64 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
65 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
66 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
67 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
68 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
69 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
70 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
71 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
72 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
73 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
74 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
75 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
76 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
77 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
78 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
79 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
80 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
81 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
82 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
83 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
84 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
85 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
86 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
87 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
88 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
89 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
90 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
91 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
92 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
93 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
94 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
95 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
96 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
97 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
98 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
99 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
100 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska