Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
201 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
202 Jan Żurek 1960 Strzałkowo Biegający emeryt
203 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
204 Jarosław Grzywaczyk 1994 Suchy Las
205 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy las Maratończyk Poznań
206 Mateusz Włodarczyk 1987 Sulęcinek Homag Run
207 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
208 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
209 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
210 Dominik Kruszona 1987 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
211 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
212 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo
213 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
214 Piotr Nowaczewski 1975 Trzemeszno
215 Mariusz Steczkiewicz 1979 TULCE 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
216 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
217 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
218 Roman Drzymała 1976 Ujazd
219 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd
220 Jacek Zieliński 1986 Września UKS Wrzesińska Akademia Szachowa
221 Arleta Rogalińska 1971 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
222 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
223 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września.
224 Artur Rogaliński 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
225 Sławomir Olejnik 1974 Września KB Kosynier Września
226 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
227 Paulina Tomaszewska 1981 Września
228 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
229 Mariusz Wojciechowski 1984 Wrzesnia
230 Sebastian Fajka 1999 Września Night Runners Września
231 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września
232 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
233 Adam Starzemski 1986 Września
234 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
235 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
236 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Parkrun Jezioro Swarzędzkie
237 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
238 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
239 Marcin Machajewski 1996 Zaniemyśl
240 Adam Konieczny 1992 Zaniemysl
241 Tomasz Przybylski 1974 Zielniki
242 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
243 Agnieszka Witczak 1976 Łękno