Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
101 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
102 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
103 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
104 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
105 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
106 Maciej Majewski 1966 Poznań
107 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
108 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
109 Robert Puwalowski 1978 Poznań
110 Jacek Karaś 1979 Poznań
111 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
112 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
113 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
114 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
115 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
116 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
117 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
118 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
119 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
120 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
121 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
122 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
123 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
124 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
125 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
126 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
127 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
128 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
129 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
130 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
131 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
132 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
133 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
134 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
135 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
136 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
137 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
138 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
139 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
140 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
141 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
142 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
143 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
144 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
145 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
146 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
147 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
148 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
149 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
150 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
151 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
152 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
153 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
154 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
155 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
156 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
157 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
158 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
159 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
160 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
161 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
162 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
163 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
164 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
165 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
166 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
167 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
168 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
169 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
170 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
171 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
172 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
173 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
174 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
175 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
176 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
177 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
178 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
179 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
180 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
181 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
182 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
183 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
184 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
185 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
186 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
187 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
188 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
189 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
190 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
191 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
192 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
193 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz
194 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
195 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
196 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
197 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
198 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
199 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
200 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo