Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
2 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
3 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
4 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
5 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
6 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
7 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
8 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
9 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
10 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
11 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
12 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
13 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
14 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
15 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
16 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
17 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
18 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
19 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
20 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
21 Henryk Roszak 1968 Gniezno
22 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
23 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
24 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
25 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
26 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
27 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
28 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
29 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
30 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
31 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
32 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
33 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
34 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
35 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
36 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
37 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
38 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
39 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
40 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
41 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
42 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
43 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
44 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
45 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
46 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
47 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
48 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
49 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
50 Witold Florczak 1984 Kotlin
51 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
52 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
53 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
54 Wiesław Rejek 1955 Krobia
55 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
56 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
57 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
58 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
59 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
60 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
61 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
62 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
63 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
64 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
65 Karol Nagucki 1993 Opalenica
66 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
67 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
68 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
69 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
70 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
71 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
72 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
73 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
74 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
75 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
76 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
77 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
78 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
79 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
80 Karolina Matelska 1980 Plewiska
81 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
82 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
83 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
84 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
85 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
86 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
87 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
88 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
89 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
90 Robert Rataj 1973 Poznań
91 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
92 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
93 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
94 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
95 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
96 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
97 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
98 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
99 Darek Kosiorek 1967 Poznań
100 Marcin Szymczak 1978 Poznań