Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
2 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
3 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
4 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
5 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
6 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń Świerczewo Run
7 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
8 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
9 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
10 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
11 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
12 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
13 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
14 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
15 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
16 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
17 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
18 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
19 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
20 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
21 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
22 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
23 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
24 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
25 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
26 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
27 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
28 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
29 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
30 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
31 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
32 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
33 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
34 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
35 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
36 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
37 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
38 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
39 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
40 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
41 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
42 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
43 Cezary Bokun 1984 Września
44 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
45 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
46 Darek Kosiorek 1967 Poznań
47 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
48 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
49 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
50 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
51 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
52 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
53 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
54 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
55 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
56 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
57 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
58 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
59 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
60 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
61 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
62 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
63 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
64 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
65 Henryk Roszak 1968 Gniezno
66 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
67 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
68 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
69 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
70 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
71 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
72 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
73 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
74 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
75 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
76 Jacek Karaś 1979 Poznań
77 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
78 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
79 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
80 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
81 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
82 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
83 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
84 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
85 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
86 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
87 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
88 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
89 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
90 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
91 Karol Nagucki 1993 Opalenica
92 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
93 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
94 Karolina Matelska 1980 Plewiska
95 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
96 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
97 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
98 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
99 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
100 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team