Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
101 Kinga Dudek-Dydymska 1982 Środa Wlkp.
102 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
103 Łukasz Ostrowski 1982 Brodowo Antex Team
104 Mariusz Adamczak 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
105 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd
106 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
107 Karol Sobiech 1982 Pobiedziska Night Runners / Pobiedziska Running Team
108 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
109 Krzysztof Stefankiewicz 1982 Środa Wielkopolska
110 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
111 Ernest Grobelny 1982 Środa Wielkopolska
112 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
113 Michał Ostach 1981 Gniezno ZDROWA KOSTKA Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki
114 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
115 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
116 Krystian Leżała 1981 Sroda Wlkp. Polonia Środa
117 Jarosław Dydymski 1981 Środa Wlkp. La Liga
118 Marzena Adamski 1981 Środa Wielkopolska
119 Joanna Bojar 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
120 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
121 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań #ŚwierczewoRun
122 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
123 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
124 Magdalena Matysiak 1980 Poznań Powrót do Korzeni
125 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pro366
126 Grzegorz Klisowski 1980 Środa Wielkopolska Polonia Środa
127 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
128 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
129 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
130 Angelika Nolka 1979 Miłosław Szymkowiak Team
131 Szymon Szar 1979 Grudziądz SZAR RUN TEAM
132 Marek Kłonowski 1979 Środa Wlkp
133 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska Decora Running Team
134 Magdalena Olszewska 1979 Biernatki Biegacze z Przylesia
135 Magdalena Kośmider 1979 Poznań
136 Mariusz Steczkiewicz 1979 TULCE 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
137 Agnieszka Paluszkiewicz 1978 Luboń #ŚwierczewoRun
138 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza
139 Maria Słapek 1978 Poznan Luboński Klub Biegacza
140 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Śoda
141 Tomasz Lijewski 1978 Swarzędz AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
142 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
143 Boguslaw Zgarda 1978 Kórnik
144 Marcin Mrówka 1978 Kórnik
145 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo
146 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
147 Piotr Hańczak 1977 Poznań #ŚwierczewoRun
148 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
149 Marek Kościelniak 1977 Poznań M&M Biegamy Razem
150 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
151 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
152 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla
153 Jakub Staszczyk 1977 Środa Wielkopolska
154 Sławka Olejniczak 1977 Poznań
155 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
156 Szymon Fenikowski 1976 Poznań Pro366 / Świerczewo Run
157 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
158 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
159 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
160 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
161 Tomasz Giera 1976 Poznań
162 Marlena Drajerczak 1976 Poznań M&M Biegamy Razem
163 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań #ŚwierczewoRun
164 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń #ŚwierczewoRun / SPP Team
165 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
166 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
167 Roman Drzymała 1976 Ujazd
168 Marek Makowski 1976 Śrem
169 Andrzej Szalaty 1975 Borzykowo KB Kosynier Września
170 Marek Małecki 1975 Orzechowo
171 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska TrackRun Środa Wlkp.
172 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
173 Piotr Nowaczewski 1975 Trzemeszno
174 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
175 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
176 Monika Gawrońska 1974 Środa Wlkp. Biegowa Środa
177 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
178 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
179 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
180 Tomasz Przybylski 1974 Zielniki
181 Błażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
182 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin Ruch Przyjaciół Harcerstwa ZHP Hufiec Jarocin
183 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
184 Tomasz Ludwiczak 1973 Środa Wielkopolska
185 Mariusz Matecki 1973 Poznan Minionki Daschera
186 Robert Rataj 1973 Poznań Polonia Środa
187 Robert Kłosin 1973 Poznań Świwrczewo Run
188 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek Rozbiegany Lwówek
189 Daniel Hadaś 1973 Środa Wielkopolska
190 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
191 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
192 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM / ANP TEAM DOLSK
193 Roman Jerzykiewicz 1972 Miłosław
194 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo
195 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Ciastki. pz
196 Przemysław Pucek 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
197 Józef Grzesiak 1972 Kostrzyn
198 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno
199 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
200 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp