Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Miłosz Cichowlas 2005 Środa Wielkopolska Polonia Środa
2 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
3 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
4 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
5 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
6 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
7 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
8 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
9 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
10 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
11 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
12 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
13 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
14 Karol Nagucki 1993 Opalenica
15 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
16 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
17 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
18 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
19 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
20 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
21 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
22 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
23 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
24 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
25 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
26 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
27 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
28 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
29 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
30 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run
31 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
32 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
33 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
34 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
35 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
36 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
37 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
38 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
39 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
40 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
41 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
42 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
43 Mateusz Lepczyński 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
44 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
45 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
46 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
47 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
48 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
49 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
50 Julia Banaszak 1985 Środa wielkopolska Polonia Środa
51 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
52 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
53 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
54 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
55 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
56 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
57 Witold Florczak 1984 Kotlin
58 Cezary Bokun 1984 Września
59 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
60 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
61 Maciej Stachurski 1984 Poznań
62 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
63 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
64 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
65 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
66 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
67 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
68 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
69 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
70 Joanna Samson 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
71 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
72 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
73 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
74 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
75 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
76 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
77 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
78 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
79 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
80 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
81 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
82 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
83 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
84 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
85 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
86 Tomasz Mróz 1982 Pysząca Wiocha Biega
87 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
88 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
89 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
90 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
91 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
92 Łukasz Szarzyński 1982 Kijewo Polonia Środa
93 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
94 Zbigniew Bojański 1982 Września
95 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
96 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
97 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
98 Katarzyna Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa
99 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
100 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Janowo Polonia Środa